mar 302018
 

AlevinsA-Consell (2)_opt

Avui a partir de les nou de mati, comença la segona jornada de la segona edició de la “Terra de Fan cup”, aquest són els partits per avui.

                                                                           HORARIS I PARTITS

                                                                       DIVENDRES 30 DE MARÇ

                            CAMP 1                                                                                                      CAMP 2

                       BENJAMINS                                                                                             BENJAMINS

HORA

RES.

RES.

9

SPORTING “A”- INTERPLA

1-4

SANTA MARIA “A” – ROTLET MOLINAR

 0-1

9,3

SANTA MARIA “B” – ARENAL

 0-3

URBANITZACIONS – SON CALIU

 4-0

ALEVINS

ALEVINS

10

SPORTING “A” – P.E.S.A. “B”

 1-1

SON CALIU – SANT MARÇAL “B”

 1-1

10,3

P.E.S.A. “A” – CAMPOS

 3-0

LA SALLE – CIUTAT DE PALMA

 0-0

PREBENJAMINS

PREBENJAMINS

11

SPORTING “A” – ATLÈTIC RAFAL

 3-0

11,3

SPORTING “B” – LA SALLE

 0-4

CAMPOS – INTERPLA

 3-0

ALEVINS

ALEVINS

12

SPORTING “A” – INTERPLA

 6-0

SON CALIU – LA SALLE

 1-0

12,3

P.E.S.A. “B” – CAMPOS

 2-0

SPORTING “B” – SANTA MARIA

 3-0

13

PRESENTACIO TORNEIG

ALEVINS

ALEVINS

16

P.E.S.A “A” – P.E.S.A. “B”

 1-0

CIUTAT DE PALMA – SANTA MARIA

 3-1

16,3

INTERPLA – CAMPOS

 4-1

SPORTING “B” – LA SALLE

 2-2

                                                                                    INFANTILS

17

SANT MARÇAL “B” – P.E.S.A.

 1-0

18

SÓLLER – ALARÓ

 1-1

19

SON OLIVA – SON CALIU

 0-6

20

SANT MARÇAL “A” – CIUTAT DE PALMA

 1-0
INFANTILS GRUP A J. G. E. P GF GC P. INFANTILS GRUP B J G E P GF GC P
SON CALIU 2  2  0  0  9  2  6 SPORTING B  2  2  0  0  3  1  6
SPORTING A 2  1  1  0  2  1 4 P.E.S.A  2  1  0  1  1  1  3
SON OLIVA 2 0 1 1 1 7 1 U.D. SOLLERENSE  2  0  1  1  2  3  1
SP. CIUTAT DE PALMA  2  0  0  2  2  4  0 U. D. ALARO  2  0  1  0  1  2  1
                               
ALEVINS GRUP A               ALEVINS GRUP B              
SPORTING A. 3  2 1  0  10  1  7 SPORTING B  3  1  2  0  6 2
 5
P.E.S.A. “B”. 4 2  1  1  5  2  7 SP. CIUTAT DE PALMA  3  1  2  0 3  0 5
P.E.S.A “A” 3  2  0 1  4 3  6 SON CALIU 3
 1  2 0  2 1
5
INTERPLA F. C.0  3  1  0  2  5  8 3 LA SALLE  4  1  2  1  1  1 5
CAMPOS 3 0  0  3  1  9  0 U.E. SANTA MARIA 3  0  0  3  0 6  0
                               
BENJAMINS GRUP A               BENJAMINS GRUP B              
INTERPLA F. C. 2  2 0  0 6  1  6 ROTLET-MOLINAR  2 2  0  0  3  0  6
U. D. ARENAL  2  1 0  1  3  2  3 URBANITZACIONS 2  1  1  0 6 2 4
U.E SANTA MARIA B  2  0 0  2  3 5
3 U.E. SANTA MARIA A  2  0  1  1  2 3  1
SPORTING A 2  0  0  2 3  7  0 SON CALIU  2  0  0  2  0 6  0
                               
PREBENJAMINS                              
LA SALLE  4  4  0  0  10 1
12                
CAMPOS  4  3  0  1  14  1  9                
SPORTING 4  3  0  1 12  2 9  
INTERPLA  4  1  0  3  2  10  3    
ATH. RAFAL  4  1  0 3  4  12  3                
SPORTING B 4  0  0 4  1  17  0