oct 292012
 

Els dos juvenils varen guanyar els seus respectius partits, els cadets “A” varen guanyar i el “B” varen perdre, els Infantils tot dos varen perdre, els Alevins, un empat l”A”, una victòria el “B” i una derrota el “C”,  els Benjamins dues victòries l”A” i el “D”, i dos empats el “B” i el “C”, i els prebenjamins una vict+oria el “C”, un empat el “B” i una derrota el “C”.

Els juvenils “B” amb 6 punts empatat amb el Montaura, L’Aleví “A amb 10 punts i empatat amb el Ferriolenc i el Benjamí “A” amb 15 punts i empatat amb el Pla de na Tesa, encapçalam les seves respectives taules classificatòries.

Aquí podre trobar tots el resultats i classificacions.

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

JUVENIL “A” PRIMERA GRUP A

COLLERENSE

   12

MONTUIRI D.AT.B.

PORTO CRISTO

   31

ARTA

ROTLET-MOLINAR “A”

   02

FERRIOLENSE “B”

MANACOR “C”

   04

SP. SANT MARÇAL

PLA DE NA TESA

   43

SANT JORDI

A-LLUBI

   44

ALGAIDA

INDEPENDIENTE C/R

   30

GENOVA

CALVIA ATº DEL C.

   12

FELANITX

CAMPANET

   11

POBLENSE “B”

LLUCMAJOR D. E.

   30

CARDASSAR

 

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

POBLENSE “B”

23

9

7

2

0

19

6

 

2

FERRIOLENSE “B”

19

9

6

1

2

22

9

 

3

PORTO CRISTO

18

9

6

0

3

28

20

 

4

ARTA

17

9

5

2

2

36

23

 

5

A-LLUBI

17

9

5

2

2

26

19

 

6

MONTUIRI D.AT.B.

17

9

5

2

2

20

15

 

7

PLA DE NA TESA

16

9

5

1

3

31

16

 

8

COLLERENSE

16

9

5

1

3

20

17

 

9

SP. SANT MARÇAL

14

9

4

2

3

23

16

 

10

CAMPANET

13

9

3

4

2

15

16

 

11

LLUCMAJOR D. E.

11

9

3

2

4

14

15

 

12

FELANITX

11

9

3

2

4

12

14

 

13

CALVIA ATº DEL C.

10

9

3

1

5

23

26

 

14

SANT JORDI

10

8

3

1

4

15

18

 

15

ALGAIDA

9

8

2

3

3

13

14

 

16

CARDASSAR

9

8

3

0

5

8

14

 

17

INDEPENDIENTE C/R

8

8

2

2

4

17

18

 

18

GENOVA

6

9

1

3

5

13

25

 

19

MANACOR “C”

4

9

1

1

7

9

32

 

20

ROTLET-MOLINAR “A”

0

9

0

0

9

12

43

JUVENIL “B” SEGONA GRUP B

Jornada 2 (28-10-2012)

RTVº LA VICTORIA “B”

   -

Descansa

COL. SAN PEDRO

   50

PENYA ESP. S’ARENAL

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

   43

E.M.BINISALEM DEL B.

POLLENÇA ATLÈTIC .

   11

AQUARIUS CAMPOS D. C.

SOLEDAD AT

   23

SAN CAYETANO

MONTAURA

   42

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.

ATº MARRATXÍ “B”

   17

S’HORTA

 

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

MONTAURA

6

2

2

0

0

6

3

 

1

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

6

2

2

0

0

6

3

 

3

SAN CAYETANO

4

2

1

1

0

4

3

 

4

S’HORTA

3

2

1

0

1

8

3

 

5

E.M.BINISALEM DEL B.

3

2

1

0

1

8

5

 

6

COL. SAN PEDRO

3

2

1

0

1

6

5

 

7

SOLEDAD AT

3

2

1

0

1

3

3

 

8

POLLENÇA ATLÈTIC .

2

2

0

2

0

2

2

 

9

RTVº LA VICTORIA “B”

1

1

0

1

0

1

1

 

10

AQUARIUS CAMPOS D. C.

1

2

0

1

1

1

3

 

11

PENYA ESP. S’ARENAL

1

2

0

1

1

1

6

 

12

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.

0

2

0

0

2

2

5

 

13

ATº MARRATXÍ “B”

0

1

0

0

1

1

7

CADETS “A”  PRIMERA GRUP A

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

   12

SP. SANT MARÇAL

LA SALLE

   52

POBLENSE

JUV. SALLISTA DEL C.

   51

PLATGES DE CALVIA

MALLORCA

   90

CALVIA

MANACOR

   00

ATº BALEARES

ATº LA UNION

   40

SALLISTA ATº

ALCUDIA

   12

LA SALLE ATº

CAMPOS

  3  -1

SP. CIUTAT DE PALMA

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

MALLORCA

21

7

7

0

0

32

1

3

CAMPOS

19

7

6

1

0

22

6

 

2

ATº LA UNION

19

7

6

1

0

22

7

 

4

ATº BALEARES

14

7

4

2

1

18

8

 

5

LA SALLE

13

7

4

1

2

20

9

 

6

MANACOR

10

6

2

4

0

17

5

 

7

SP. CIUTAT DE PALMA

9

6

2

3

1

18

8

 

8

JUV. SALLISTA DEL C.

9

7

3

0

4

24

16

 

9

LA SALLE ATº

9

7

2

3

2

11

17

 

10

POBLENSE

8

7

2

2

3

12

16

 

11

SALLISTA ATº

7

7

2

1

4

8

17

 

12

ALCUDIA

6

7

2

0

5

13

17

 

13

PLATGES DE CALVIA

6

7

1

3

3

8

15

 

14

SP. SANT MARÇAL

4

6

1

1

4

5

14

 

15

CALVIA

0

7

0

0

7

10

40

 

16

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

0

8

0

0

7

5

49

 

CADETS “B” SEGONA GRUP B

Jornada 5 (27-10-2012)

ESCOLAR

   30

LLOSETENSE

SAN CAYETANO

   15

SOLLERENSE D.S.

PALMA DE SON GOTLEU

   12

SON FERRER

COL. SAN PEDRO

   21

A-LLUBI

SANT JORDI

   50

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

   12

MANACORINS

SINEU

   20

SON OLIVA

Descansa

   -

SANTA MARIA

 

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

COL. SAN PEDRO

13

5

4

1

0

15

5

 

2

SOLLERENSE D.S.

12

5

4

0

1

18

9

 

3

ESCOLAR

10

4

3

1

0

23

1

 

4

SON FERRER

10

5

3

1

1

11

8

 

5

SANTA MARIA

9

4

3

0

1

15

5

 

6

MANACORINS

9

4

3

0

1

7

3

 

7

SANT JORDI

8

5

2

2

1

11

5

 

8

LLOSETENSE

7

5

2

1

2

8

7

 

9

SON OLIVA

6

4

2

0

2

17

7

 

10

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

6

5

2

0

3

11

12

 

11

SINEU

6

5

2

0

3

7

10

 

12

A-LLUBI

3

5

1

0

4

6

16

 

13

PALMA DE SON GOTLEU

3

5

1

0

4

5

18

 

14

SAN CAYETANO

0

4

0

0

4

2

22

 

15

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.

0

5

0

0

5

5

33

INFANTILS “A” SEGONA GRUP C

SON SARDINA

   60

SP. SANT MARÇAL

E.M.BINISALEM DEL B.

   21

SON XIMELIS

Descansa

   -

ATLETICO CIDE

ATº MARRATXÍ

   20

SON OLIVA ATº D.S.O.

INDEPENDIENTE C/R

   43

ROTLET-MOLINAR

Descansa

   -

SPORTWORLD DEL A.

SON CALIU

   16

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

JUV. BUNYOLA

   11

RTVº PENYA ARRABAL

MADRE ALBERTA

   50

ATº SON SERVERA DEL S.

 

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

INDEPENDIENTE C/R

18

7

6

0

1

34

12

 

2

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

16

6

5

1

0

23

4

 

3

RTVº PENYA ARRABAL

16

6

5

1

0

15

6

 

4

SON SARDINA

11

5

3

2

0

16

5

 

5

JUV. BUNYOLA

11

7

3

2

2

21

15

 

6

ATº MARRATXÍ

11

6

3

2

1

18

14

 

7

SPORTWORLD DEL A.

10

6

3

1

2

6

5

 

8

SON CALIU

9

7

2

3

2

16

16

 

9

ATº SON SERVERA DEL S.

7

7

2

1

4

13

19

 

10

ROTLET-MOLINAR

6

6

2

0

4

14

15

 

11

MADRE ALBERTA

6

6

2

0

4

11

15

 

12

E.M.BINISALEM DEL B.

5

6

1

2

3

9

13

 

13

SON XIMELIS

4

5

1

1

3

11

18

 

14

SP. SANT MARÇAL

4

5

1

1

3

9

19

 

15

SON OLIVA ATº D.S.O.

1

6

0

1

5

10

27

 

16

ATLETICO CIDE

0

5

0

0

5

4

27

 

INFANTILS “B” SEGONA GRUP E

 

FELANITX

   -

SANT JORDI

ATº LA UNION

   13

SALLA

A- LLUBÍ

   50

XILVAR

ALCUDIA

   40

MURENSE

SINEU

   -

SAN CAYETANO

PETRA

   61

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

ALGAIDA

   10

SON CLADERA

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

   15

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

Descansa

   -

PENYA ESP-S’ARENAL

 

da

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

ALCUDIA

18

7

6

0

1

23

6

0

 

2

PETRA

16

7

5

1

1

24

9

0

 

3

SINEU

16

6

5

1

0

21

9

0

 

4

ALGAIDA

15

7

4

3

0

19

10

0

 

5

SALLA

12

7

3

3

1

20

12

0

 

6

SAN CAYETANO

11

6

3

2

1

12

7

0

 

7

PENYA ESP-S’ARENAL

11

6

3

2

1

8

5

0

 

8

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

9

6

3

0

3

18

8

0

 

9

SON CLADERA

9

6

3

0

3

16

7

0

 

10

ATº LA UNION

9

6

3

0

3

13

13

0

 

11

A- LLUBÍ

7

6

2

1

3

8

10

0

 

12

MURENSE

6

7

2

0

5

7

29

0

 

13

XILVAR

5

7

1

2

4

8

16

0

 

14

SANT JORDI

4

6

1

1

4

10

14

0

 

15

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

3

6

1

0

5

13

21

0

 

16

FELANITX

3

5

1

0

4

9

17

0

 

17

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

0

7

0

0

7

3

39

0

 

ALEVINS “A” PRIMERA GRUP A

OLIMPIC

   21

SP. RTVO CIUTAT DE PALMA

RTVº PENYA ARRABAL

   26

SALLA “A”

FERRIOLENSE “A”

   32

BALEARS

ES PLA “A”

   61

SON FERRER

ARTA “A”

   54

ESPORLES “A”

SON CALIU “A”

   20

SON XIMELIS “B”

INDEPENDIENTE C/R

   14

SANTA CATALINA ATº “A”

POLLENÇA

   22

SP. SANT MARCAL

 

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

SP. SANT MARCAL

10

4

3

1

0

24

7

 

2

FERRIOLENSE “A”

10

4

3

1

0

24

8

 

3

SALLA “A”

9

3

3

0

0

19

4

 

4

SANTA CATALINA ATº “A”

9

4

3

0

1

15

10

 

5

POLLENÇA

8

4

2

2

0

12

9

 

6

ES PLA “A”

7

4

2

1

1

18

15

 

7

ESPORLES “A”

6

4

2

0

2

21

21

 

8

SON FERRER

5

4

1

2

1

9

13

 

9

SON XIMELIS “B”

4

4

1

1

2

18

21

 

10

OLIMPIC

4

3

1

1

1

7

11

 

11

SON CALIU “A”

4

4

1

1

2

10

15

 

12

BALEARS

3

2

1

0

1

7

4

 

13

SP. RTVO CIUTAT DE PALMA

3

4

1

0

3

7

14

 

14

ARTA “A”

3

4

1

0

3

15

25

 

15

INDEPENDIENTE C/R

0

4

0

0

4

4

18

 

16

RTVº PENYA ARRABAL

0

4

0

0

4

8

23

ALEVINS “B” I “C” SEGONA GRUP I

ATº MARRATXÍ “A”

   22

ATº SON CALIU “B”

CÍRC. SOLLERENSE DEL S. “B”

   32

PETRA

SON XIMELIS “A”

   52

BELLVER PALMA D.P.S.G.

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “B”

   111

ATLETIC ES LICEU

PORT D’ANDRATX

   74

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “C”

Descansa

   -

MADRE ALBERTA “B”

RTVº ARENAL DEL A.

   28

SOLLERENSE D.S.

PENYA ESP.S’ARENAL “B”

   34

ATº MARRATXÍ “B”

 

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

CÍRC. SOLLERENSE DEL S. “B”

12

4

4

0

0

26

7

 

2

SON XIMELIS “A”

10

4

3

1

0

23

13

 

3

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “B”

9

4

3

0

1

29

11

 

4

PETRA

9

4

3

0

1

21

5

 

5

SOLLERENSE D.S.

9

3

3

0

0

20

7

 

6

PORT D’ANDRATX

9

4

3

0

1

17

11

 

7

ATº MARRATXÍ “A”

7

4

2

1

1

22

13

 

8

RTVº ARENAL DEL A.

6

4

2

0

2

20

21

 

9

ATº SON CALIU “B”

4

4

1

1

2

11

14

 

10

PENYA ESP.S’ARENAL “B”

3

3

1

0

2

10

14

 

11

ATº MARRATXÍ “B”

3

3

1

0

2

10

15

 

12

MADRE ALBERTA “B”

1

3

0

1

2

6

12

 

13

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “C”

0

4

0

0

4

12

25

 

14

BELLVER PALMA D.P.S.G.

0

4

0

0

4

4

25

 

15

ATLETIC ES LICEU

0

4

0

0

4

6

44

BENJAMINS “A” I “D” GRUP E

Jornada 5 (27-10-2012)

ESPORLES “B”

   14

ATº MARRATXÍ “A”

RTVº ARENAL DEL A. “A”

   41

INTERPLÀ “B”

SP. SANT MARCAL

   91

URBANITZACIONS

VALLDEMOSSA ATº

   22

JUV. BUNYOLA

PLA DE NA TESA

   60

PALMANYOLA

SINEU “B”

   -

Descansa

SANT MARÇAL

   80

RTVº ARENAL DEL A. “B”

Descansa

   -

ATº PL. DE CALVIA DEL P.C.

 

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

SP. SANT MARCAL

15

5

5

0

0

49

4

 

2

PLA DE NA TESA

15

5

5

0

0

22

4

 

3

JUV. BUNYOLA

10

5

3

1

1

18

12

 

4

SANT MARÇAL “D”

9

4

3

0

1

20

9

 

5

VALLDEMOSSA ATº

9

5

2

3

0

14

11

 

6

ATº PL. DE CALVIA DEL P.C.

6

3

2

0

1

14

9

 

7

RTVº ARENAL DEL A. “A”

6

4

2

0

2

12

9

 

8

ATº MARRATXÍ “A”

6

5

2

0

3

12

21

 

9

INTERPLÀ “B”

4

5

1

1

3

10

20

 

10

URBANITZACIONS

4

5

1

1

3

11

23

 

11

PALMANYOLA

3

5

1

0

4

11

22

 

12

RTVº ARENAL DEL A. “B”

3

3

1

0

2

5

16

 

13

SINEU “B”

0

4

0

0

4

6

19

 

14

ESPORLES “B”

0

4

0

0

4

2

27

BENJAMINS “B” GRUP F

ATº MONTAURA D.M.

   22

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. “B”

SON CALIU “B”

   52

SINEU “A”

ATLETIC ES LICEU

   04

ARENAL “B”

CALVIA ATº DEL C.

   52

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “A”

PENYA ESP.S’ARENAL

   35

ALARÓ

INTERPLÀ “A”

   00

PORT D’ANDRATX

ATº MARRATXÍ “B”

   42

LLOSETENSE “B”

Descansa

   -

SANTA MARIA

 

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

ARENAL “B”

12

5

4

0

1

24

5

 

2

SON CALIU “B”

12

4

4

0

0

15

3

 

3

INTERPLÀ “A”

11

5

3

2

0

16

9

 

4

PORT D’ANDRATX

10

4

3

1

0

16

4

 

5

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. “B”

10

5

3

1

1

18

11

 

6

SANTA MARIA

9

4

3

0

1

19

10

 

7

ATº MARRATXÍ “B”

9

5

3

0

2

15

16

 

8

SINEU “A”

7

5

2

1

2

28

18

 

9

CALVIA ATº DEL C.

7

5

2

1

2

21

18

 

10

ALARÓ

5

5

1

2

2

18

25

 

11

ATº MONTAURA D.M.

4

4

1

1

2

8

12

 

12

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “A”

3

5

1

0

4

6

19

 

13

LLOSETENSE “B”

1

4

0

1

3

6

14

 

14

ATLETIC ES LICEU

0

5

0

0

5

6

22

 

15

PENYA ESP.S’ARENAL

0

5

0

0

5

7

37

 

BENJAMINS “C” GRUP G

PLATGES DE CALVIA

   -

Descansa

ATº DE PAGUERA

   23

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

ANDRATX

   -

Descansa

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “B”

   12

CALVIA

ARENAL “A”

   62

ÀGORA PORTALS

SOLLERENSE D.S.

   55

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “C”

SON FERRER

   110

SON CALIU “A”

Descansa

   -

ESPORLES “A”

 

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

SON CALIU “A”

12

4

4

0

0

30

7

 

2

CALVIA

10

5

3

1

1

24

13

 

3

ARENAL “A”

9

3

3

0

0

19

6

 

4

PLATGES DE CALVIA

9

3

3

0

0

17

4

 

5

SOLLERENSE D.S.

8

4

2

2

0

19

14

 

6

ANDRATX

6

3

2

0

1

7

10

 

7

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “C”

5

4

1

2

1

15

12

 

8

ESPORLES “A”

4

4

1

1

2

13

20

 

9

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

4

5

1

1

3

9

16

 

10

ÀGORA PORTALS

3

5

1

0

4

15

30

 

11

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “B”

1

3

0

1

2

1

4

 

12

ATº DE PAGUERA

0

3

0

0

3

4

12

 

13

SON FERRER

0

4

0

0

4

6

31

PRE-BENJAMINS “A” GRUP D

PORTO CRISTO “A”

   101

ATº MANACOR

SP. SANT MARÇAL

   16

AQUARIUS CAMPOS D. C.

ALGAIDA “B”

   01

FELANITX “A”

JUV. C’AN PICAFORT “A”

   -

ARENAL

SINEU

   01

ES PLA

Descansa

   -

MARGARITENSE

CARDASSAR “B”

   83

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.

ATº SON SERVERA DEL S.

   -

JUV. C’AN PICAFORT “B”

 

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

AQUARIUS CAMPOS D. C.

15

5

5

0

0

25

7

 

2

JUV. C’AN PICAFORT “A”

12

5

4

0

1

41

4

 

3

ATº SON SERVERA DEL S.

12

4

4

0

0

26

3

 

4

SP. SANT MARÇAL

12

6

4

0

2

33

20

 

5

ALGAIDA “B”

12

6

4

0

2

23

15

 

6

ARENAL

10

5

3

1

1

28

7

 

7

PORTO CRISTO “A”

10

5

3

1

1

27

11

 

8

CARDASSAR “B”

9

5

3

0

2

20

15

 

9

JUV. C’AN PICAFORT “B”

6

4

2

0

2

10

16

 

10

FELANITX “A”

6

6

2

0

4

9

20

 

11

MARGARITENSE

3

5

1

0

4

17

14

 

12

ES PLA

3

4

1

0

3

3

19

 

13

SINEU

3

6

1

0

5

5

29

 

14

ATº MANACOR

0

5

0

0

5

5

39

 

15

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.

0

5

0

0

5

4

57

PRE-BENJAMINS “B” I “C” GRUP B

Jornada 6 (27-10-2012)

RTVº MARRATXÍ

   50

INTERPLÀ

PLA DE NA TESA

   -

Descansa

SANTA MARIA “B”

   23

SALLISTA ATº

SANT MARÇAL “C”

   10

POBLENÇ ATº D. P.

SA FORTALESA

   16

ATº MARRATXÍ

E.M.BINISALEM DEL B.

   07

SOLLERENSE D.S.

APA BTº RAMON LLULL

   22

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.  “B”

MONTAURA

   -

Descansa

 

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

SOLLERENSE D.S.

18

6

6

0

0

35

0

 

2

PLA DE NA TESA

12

5

4

0

1

24

12

 

3

RTVº MARRATXÍ

12

5

4

0

1

19

11

 

4

E.M.BINISALEM DEL B.

10

5

3

1

1

15

14

 

5

SANT MARÇAL “C”

9

5

3

0

2

14

11

 

6

INTERPLÀ

7

5

2

1

2

17

11

 

7

POBLENÇ ATº D. P.

6

5

2

0

3

18

12

 

8

ATº MARRATXÍ

6

4

2

0

2

12

10

 

9

MONTAURA

6

4

2

0

2

10

11

 

10

SANTA MARIA “B”

3

4

1

0

3

7

17

 

11

SALLISTA ATº

3

5

1

0

4

7

30

 

12

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “B”

2

6

0

2

4

6

23

 

13

SA FORTALESA

1

3

0

1

2

2

11

 

14

APA BTº RAMON LLULL

1

4

0

1

3

4

17

 

FEMENI F-11

S’HORTA

   22

ROTLET MOLINAR

Descansa

   -

SP. SANT MARCAL

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

   12

ATº RAFAL

PORTO CRISTO

   62

SON ROCA UNION SERRALTA

JUV. BUNYOLA

   -

Descansa

POBLENSE

   81

SANTA MARIA ATº

ESCOLAR

   -

CONSELL

COLLERENSE “C”

   60

PLATGES DE CALVIA

Equipos

Partidos

Goles

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

 

1

COLLERENSE “C”

16

6

5

1

0

31

6

 

2

S’HORTA

13

5

4

1

0

17

8

 

3

PORTO CRISTO

9

4

3

0

1

26

11

 

4

POBLENSE

9

5

3

0

2

19

14

 

5

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

9

5

3

0

2

9

7

 

6

SON ROCA UNION SERRALTA

9

5

3

0

2

13

14

 

7

ROTLET MOLINAR

8

4

2

2

0

17

6

 

8

ATº RAFAL

6

4

2

0

2

11

9

 

9

PLATGES DE CALVIA

6

5

2

0

3

14

16

 

10

CONSELL

3

4

1

0

3

7

16

 

11

JUV. BUNYOLA

3

4

1

0

3

4

14

 

12

ESCOLAR

0

2

0

0

2

2

13

 

13

SP. SANT MARCAL

0

4

0

0

4

4

19

 

14

SANTA MARIA ATº

0

5

0

0

5

3

24