Mar 292018
 

 

el segon gol dels prebenjamins A

el segon gol dels prebenjamins A

A continuació podeu consultar els partits per avui, corresponents a la primera jornada de la “II Terra de Fang cup”, un pic acabat els partits també hi haurà la classificació dels distints grups.

HORARI I PARTITS

DIJOUS 29 DE MARÇ

CAMP 1                                                                                                                         CAMP 2

PREBENJAMINS                                                                                         PREBENJAMINS

HORA

RES.

RES.

10

SPORTING “A”- INTERPLA

 4-0

10,3

SPORTING “B” – ATLÈTIC RAFAL

 1-4

CAMPOS – LA SALLE

 1-2

BENJAMINS

BENJAMINS

11

SPORTING “A” – SANTA MARIA “B”

 2-3

SANTA MARIA “A” – URBAN ITZACIONS

 2-2

11,3

ARENAL – INTERPLA

 0-2

ROTLET MOLINAR – SON CALIU

 2-0

PREBENJAMINS

PREBENJAMINS

12

SPORTING “A” – LA SALLE

 1-2

12’30

SPORTING “B” – CAMPOS

 0-5

ATLÈTIC RAFAL – INTERPLA

 0-2

ALEVINES

ALEVINES

13

SPORTING “A” – P.E.S.A. “A”

 3-0

SON CALIU – CIUTAT DE PALMA

 0-0

13,3

P.E.S.A. “B” INTERPLA

 2-1

LA SALLE – SANTA MARIA

 1-0

PREBENJAMINS

PREBENJAMINS

15

SANT MARÇAL “A” – SANT MARÇAL “B”

 4-0

INTERPLA – LA SALLE

 0-3

15,3

CAMPOS ATLÈTIC RAFAL

 6-0

                                                                                 INFANTILS

16

SANT MARÇAL “A” – SON OLIVA

 1-1

17

SON CALIU – CIUTAT DE PALMA

 3-2

18

SANT MARÇAL “B” – SÓLLER

 2-1

19

P.E.S.A. – ALARO

 1-0
INFANTILS GRUP A J. G. E. P G.F. G.C. PUNTS INFANTILS GRUP B J G E P G.F. G.C PUNTS
SON CALIU  1  1  0  0  3  2  3 SPORTING B  1  1  0  0  2  1  3
SON OLIVA  1  0  1  0  1  1  1 P.E.S.A.  1  1  0  0  1  0  3
SPORTING A 1 0 1 0 1 1 1 SOLLERENSE  1  0  0  1  1  2  0
SP. CIUTAT DE PALMA  1  0  0  1  2  3  0 U. D. ALARO  1  0  0  1  0  1  0
ALEVINS GRUP A ALEVINS GRUP B
SPORTING A.  1  1  0  0  3  0  3 LA SALLE  1  1  0  0  1  0  3
P.E.S.A. “B”.  1  1  0  0  2  1  3 SP. CIUTAT DE PALMA  1  0  1  0  0  0  1
CAMPOS  0  0  0  0  0  0  0 SON CALIU  1  0  1 0  0  0  1
INTERPLA F. C.0  1  0  0  1  1  2  0 SPORTING B  0  0  0  0  0  0  0
P.E.S.A “A”  1  0  0  1  0  3  0 U.E. SANTA MARIA  1  0  0  1  0  1  0
BENJAMINS GRUP A BENJAMINS GRUP B
INTERPLA F. C.  1  1 0  0  2  0  3 ROTLET-MOLINAR  1  1  0  0  2  0  3
U.E. SANTA MARIA B  1  1 0  0  3  2  3 U.E. SANTA MARIA A  1  0  1  0  2  2  1
SPORTING A  1  0 0  1  2  3  0 URBANITZACIONS  1  0  1  0  2  2  1
U.D. ARENAL  1  0  0  1  0  2  0 SON CALIU  1  0  0  1  0  2  0
PREBENJAMINS
LA SALLE  3  3  0  0  6  1 9
CAMPOS  3  2  0  1  11  1  6
SPORTING 3  2  0  1  9  2 6
ATH. RAFAL  3 1  0 2  4 9 3
INTERPLA  3  1  0 2  2  7  3
SPORTING B  3  0  0 3  1 13  0