Oct 152012
 

Equip de Tercera Regional

L’Sporting va perdre per cinc a dos dins Capdepera, contra l’equip titular el Escolar, l’altre amateur va perdre dins Son Caulelles, per 1-2, dona la curiositat que els dos equips s’enfrontaven als respectius coes de les seves categories.

Resultats i classificacions de totes les categories, on l’Sporting te equips.

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PREFERENT

Jornada 8 (14-10-2012)

CAMPANET “A”

   12

ROTLET-MOLINAR “A”

SANTA CATALINA ATº

   11

LA UNION

ALARO

   21

CARDASSAR “A”

PLA DE NA TESA

   31

SERVERENSE

POLLENÇA

   11

GENOVA

PLATGES DE CALVIA

   40

ATº RAFAL

S’HORTA

   14

ARENAL

XILVAR

   22

ESPORLES

ESCOLAR

   52

SP. SANT MARÇAL “A”

MURENSE

   12

INDEPENDIENTE C/R

 

 detallada

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

ARENAL

19

8

6

1

1

16

4

0

 

2

INDEPENDIENTE C/R

17

8

5

2

1

16

7

0

 

3

ROTLET-MOLINAR “A”

16

8

5

1

2

15

6

0

 

4

SANTA CATALINA ATº

16

8

4

4

0

14

5

0

 

5

ATº RAFAL

16

8

5

1

2

19

14

0

 

6

GENOVA

15

8

4

3

1

18

11

0

 

7

S’HORTA

15

8

5

0

3

11

12

0

 

8

PLATGES DE CALVIA

12

8

3

3

2

11

5

0

 

9

SP. SANT MARÇAL “A”

12

8

3

3

2

12

12

0

 

10

XILVAR

10

8

3

1

4

8

10

0

 

11

PLA DE NA TESA

9

8

2

3

3

11

13

0

 

12

CARDASSAR “A”

9

8

2

3

3

10

12

0

 

13

ALARO

9

8

2

3

3

11

16

0

 

14

LA UNION

8

8

2

2

4

11

12

0

 

15

MURENSE

8

8

2

2

4

5

12

0

 

16

ESPORLES

5

8

0

5

3

9

16

0

 

17

CAMPANET “A”

5

7

1

2

4

7

19

0

 

18

SERVERENSE

4

7

0

4

3

7

11

0

 

19

ESCOLAR

4

8

1

1

6

6

12

0

 

20

POLLENÇA

4

8

0

4

4

7

15

0

 

 

TERCERA REGIONAL

ERCERA REGIONAL, LIGA

Temporada 2012-2013

Jornada 3 (14-10-2012)

CARDASSAR “B”

   12

VILAFRANCA

SOLLER “B”

   –

ATº MARRATXÍ

CONDOR

   00

PALMA DE SON GOTLEU

SP. SANT MARCAL “B”

   12

MARIA DE LA SALUT

Descansa

   –

CAMPANET “B”

PINA

   –

UNIÓN LATINA

SON MACIÀ

   01

S’HOSTALOT

SON SARDINA

   20

SAN CAYETANO

SON ROCA UNIÓN SERRALTA

   –

CALA MILLOR

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SON SARDINA

7

3

2

1

0

7

2

0

 

2

PINA

6

2

2

0

0

5

1

0

 

2

VILAFRANCA

6

2

2

0

0

5

1

0

 

4

S’HOSTALOT

6

3

2

0

1

3

4

0

 

5

SON ROCA UNIÓN SERRALTA

4

2

1

1

0

3

2

0

 

6

PALMA DE SON GOTLEU

4

2

1

1

0

2

1

0

 

7

SON MACIÀ

4

3

1

1

1

5

5

0

 

8

MARIA DE LA SALUT

3

2

1

0

1

3

4

0

 

8

SOLLER “B”

3

2

1

0

1

3

4

0

 

10

SAN CAYETANO

3

3

1

0

2

3

5

0

 

11

ATº MARRATXÍ

2

2

0

2

0

4

4

0

 

12

CONDOR

2

2

0

2

0

3

3

0

 

13

UNIÓN LATINA

1

2

0

1

1

5

6

0

 

14

SP. SANT MARCAL “B”

1

3

0

1

2

3

5

0

 

15

CAMPANET “B”

1

2

0

1

1

1

3

0

 

16

CARDASSAR “B”

1

3

0

1

2

3

6

0

 

17

CALA MILLOR

0

2

0

0

2

2

4

0

 

 

JUVENIL “A” PRIMERA GRUP A

Jornada 7 (14-10-2012)

PORTO CRISTO

   –

COLLERENSE

ROTLET-MOLINAR “A”

   02

MONTUIRI D.AT.B.

MANACOR “C”

   19

ARTA

PLA DE NA TESA

   11

FERRIOLENSE “B”

A-LLUBI

   –

SP. SANT MARÇAL

INDEPENDIENTE C/R

   –

SANT JORDI

 Suspendido

CALVIA ATº DEL C.

   41

ALGAIDA

CAMPANET

   11

GENOVA

CARDASSAR

   10

FELANITX

LLUCMAJOR D. E.

   01

POBLENSE “B”

 

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

POBLENSE “B”

19

7

6

1

0

16

4

0

 

2

COLLERENSE

15

6

5

0

1

15

9

0

 

3

ARTA

14

7

4

2

1

29

18

0

 

4

MONTUIRI D.AT.B.

14

7

4

2

1

17

12

0

 

5

PLA DE NA TESA

13

7

4

1

2

26

8

0

 

6

A-LLUBI

13

6

4

1

1

19

13

0

 

7

FERRIOLENSE “B”

13

7

4

1

2

15

9

0

 

8

CAMPANET

12

7

3

3

1

14

13

0

 

9

PORTO CRISTO

9

6

3

0

3

19

16

0

 

10

CALVIA ATº DEL C.

9

7

3

0

4

17

19

0

 

11

CARDASSAR

9

6

3

0

3

7

9

0

 

12

SP. SANT MARÇAL

8

6

2

2

2

14

13

0

 

13

ALGAIDA

7

6

2

1

3

8

9

0

 

14

SANT JORDI

7

6

2

1

3

10

13

0

 

15

LLUCMAJOR D. E.

7

7

2

1

4

9

13

0

 

16

FELANITX

5

7

1

2

4

8

13

0

 

17

GENOVA

5

7

1

2

4

8

17

0

 

18

INDEPENDIENTE C/R

4

6

1

1

4

13

17

0

 

19

MANACOR “C”

4

7

1

1

5

9

23

0

 

20

ROTLET-MOLINAR “A”

0

7

0

0

7

10

35

0

 

CADETS “A”  PRIMERA GRUP A

Jornada 5 (13-10-2012)

LA SALLE

   81

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

JUV. SALLISTA DEL C.

   51

SP. SANT MARÇAL

MALLORCA

   41

POBLENSE

MANACOR

   –

PLATGES DE CALVIA

ATº LA UNION

   62

CALVIA

ALCUDIA

   24

ATº BALEARES

SP. CIUTAT DE PALMA

   –

SALLISTA ATº

CAMPOS

   40

LA SALLE ATº

 

 detallada

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

MALLORCA

15

5

5

0

0

20

1

0

 

2

ATº BALEARES

13

5

4

1

0

17

6

0

 

3

ATº LA UNION

13

5

4

1

0

16

6

0

 

4

CAMPOS

13

5

4

1

0

13

5

0

 

5

LA SALLE

7

5

2

1

2

14

7

0

 

6

JUV. SALLISTA DEL C.

6

5

2

0

3

18

13

0

 

7

ALCUDIA

6

5

2

0

3

11

13

0

 

8

MANACOR

5

3

1

2

0

11

1

0

 

9

SP. CIUTAT DE PALMA

5

4

1

2

1

12

5

0

 

10

PLATGES DE CALVIA

5

4

1

2

1

5

5

0

 

11

POBLENSE

5

5

1

2

2

8

10

0

 

12

LA SALLE ATº

5

5

1

2

2

7

14

0

 

13

SALLISTA ATº

4

4

1

1

2

5

8

0

 

14

SP. SANT MARÇAL

1

4

0

1

3

3

12

0

 

15

CALVIA

0

5

0

0

5

8

27

0

 

16

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

0

5

0

0

5

3

38

0

 

 

CADETS “B” SEGONA GRUP B

Jornada 3 (13-10-2012)

SAN CAYETANO

   –

ESCOLAR

PALMA DE SON GOTLEU

   25

LLOSETENSE

COL. SAN PEDRO

   51

SOLLERENSE D.S.

SANT JORDI

   11

SON FERRER

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

   42

A-LLUBI

SINEU

   42

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.

SANTA MARIA

   21

MANACORINS

Descansa

   –

SON OLIVA

 

 detallada

 

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SANTA MARIA

9

3

3

0

0

14

2

0

 

2

SON FERRER

7

3

2

1

0

8

2

0

 

3

COL. SAN PEDRO

7

3

2

1

0

8

3

0

 

4

SOLLERENSE D.S.

6

3

2

0

1

9

8

0

 

5

ESCOLAR

4

2

1

1

0

7

1

0

 

6

LLOSETENSE

4

3

1

1

1

6

4

0

 

7

SON OLIVA

3

2

1

0

1

14

4

0

 

8

MANACORINS

3

2

1

0

1

4

2

0

 

9

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

3

3

1

0

2

6

9

0

 

10

SINEU

3

3

1

0

2

5

9

0

 

11

A-LLUBI

3

3

1

0

2

5

11

0

 

12

PALMA DE SON GOTLEU

3

3

1

0

2

4

12

0

 

13

SANT JORDI

2

3

0

2

1

3

5

0

 

14

SAN CAYETANO

0

1

0

0

1

1

2

0

 

15

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.

0

3

0

0

3

4

24

0

 

INFANTILS “B” SEGONA GRUP E

Jornada 5 (14-10-2012)

ATº LA UNION

   43

FELANITX

A- LLUBÍ

   14

SANT JORDI

ALCUDIA

   51

SALLA

SINEU

   –

XILVAR

PETRA

   –

MURENSE

ALGAIDA

   –

SAN CAYETANO

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

   06

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

PENYA ESP-S’ARENAL

   –

SON CLADERA

Descansa

   –

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

 

 detallada

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

ALCUDIA

12

5

4

0

1

16

5

0

 

2

SAN CAYETANO

10

4

3

1

0

9

2

0

 

3

SINEU

10

4

3

1

0

12

7

0

 

4

SALLA

8

5

2

2

1

16

10

0

 

5

ALGAIDA

8

4

2

2

0

11

6

0

 

6

PETRA

7

4

2

1

1

10

7

0

 

7

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

6

4

2

0

2

12

5

0

 

8

SON CLADERA

6

3

2

0

1

6

4

0

 

9

ATº LA UNION

6

4

2

0

2

10

10

0

 

10

MURENSE

6

4

2

0

2

7

15

0

 

11

PENYA ESP-S’ARENAL

5

4

1

2

1

5

4

0

 

11

XILVAR

5

4

1

2

1

5

4

0

 

13

SANT JORDI

4

5

1

1

3

10

12

0

 

14

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

3

4

1

0

3

10

10

0

 

15

A- LLUBÍ

3

4

1

0

3

2

9

0

 

16

FELANITX

3

5

1

0

4

9

17

0

 

17

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

0

5

0

0

5

1

24

0

 

 

ALEVINS “A” PRIMERA GRUP A

Jornada 2 (13-10-2012)

SALLA “A”

   60

SP. RTVO CIUTAT DE PALMA

OLIMPIC

   –

BALEARS

RTVº PENYA ARRABAL

   34

SON FERRER

FERRIOLENSE “A”

   102

ESPORLES “A”

ES PLA “A”

   44

SON XIMELIS “B”

ARTA “A”

   23

SANTA CATALINA ATº “A”

SON CALIU “A”

   16

SP. SANT MARCAL

INDEPENDIENTE C/R

   02

POLLENÇA

 

 detallada

 

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

FERRIOLENSE “A”

6

2

2

0

0

20

5

0

 

2

SP. SANT MARCAL

6

2

2

0

0

13

4

0

 

3

POLLENÇA

4

2

1

1

0

6

4

0

 

4

ES PLA “A”

4

2

1

1

0

8

7

0

 

5

SON FERRER

4

2

1

1

0

7

6

0

 

6

SALLA “A”

3

1

1

0

0

6

0

0

 

7

SANTA CATALINA ATº “A”

3

2

1

0

1

6

6

0

 

8

ESPORLES “A”

3

2

1

0

1

10

12

0

 

9

SP. RTVO CIUTAT DE PALMA

3

2

1

0

1

3

8

0

 

10

OLIMPIC

1

1

0

1

0

3

3

0

 

11

SON CALIU “A”

1

2

0

1

1

5

10

0

 

12

SON XIMELIS “B”

1

2

0

1

1

7

14

0

 

13

BALEARS

0

0

0

0

0

0

0

0

 

14

INDEPENDIENTE C/R

0

2

0

0

2

2

5

0

 

15

ARTA “A”

0

2

0

0

2

5

10

0

 

16

RTVº PENYA ARRABAL

0

2

0

0

2

5

12

0

 

ALEVINS “B” I “C” SEGONA GRUP I

Jornada 2 (13-10-2012)

PETRA

   –

ATº SON CALIU “B”

ATº MARRATXÍ “A”

   101

BELLVER PALMA D.P.S.G.

CÍRC. SOLLERENSE DEL S. “B”

   142

ATLETIC ES LICEU

SON XIMELIS “A”

   65

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “B”

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “A”

   72

MADRE ALBERTA “B”

PORT D’ANDRATX

   25

SOLLERENSE D.S.

Descansa

   –

ATº MARRATXÍ “B”

RTVº ARENAL DEL A.

   –

PENYA ESP.S’ARENAL “B”

 

n detallada

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

ATº MARRATXÍ “A”

6

2

2

0

0

20

1

0

 

2

CÍRC. SOLLERENSE DEL S. “B”

6

2

2

0

0

18

4

0

 

3

SOLLERENSE D.S.

6

2

2

0

0

12

5

0

 

4

SON XIMELIS “A”

4

2

1

1

0

9

8

0

 

5

RTVº ARENAL DEL A.

3

1

1

0

0

7

2

0

 

6

PETRA

3

1

1

0

0

5

0

0

 

7

PORT D’ANDRATX

3

2

1

0

1

8

6

0

 

8

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “B”

3

2

1

0

1

10

9

0

 

9

MADRE ALBERTA “B”

1

2

0

1

1

5

10

0

 

10

PENYA ESP.S’ARENAL “B”

0

0

0

0

0

0

0

0

 

11

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “C”

0

2

0

0

2

7

10

0

 

12

ATº SON CALIU “B”

0

1

0

0

1

2

7

0

 

13

ATº MARRATXÍ “B”

0

1

0

0

1

1

6

0

 

14

BELLVER PALMA D.P.S.G.

0

2

0

0

2

1

15

0

 

15

ATLETIC ES LICEU

0

2

0

0

2

2

24

0

 

BENJAMINS “A” I “D” GRUP E

Jornada 3 (13-10-2012)

RTVº ARENAL DEL A. “A”

   70

ESPORLES “B”

SP. SANT MARCAL

   121

ATº MARRATXÍ “A”

VALLDEMOSSA ATº

   33

INTERPLÀ “B”

PLA DE NA TESA

   50

URBANITZACIONS

SINEU “B”

   17

JUV. BUNYOLA

SANT MARÇAL

   51

PALMANYOLA

ATº PL. DE CALVIA DEL P.C.

   –

Descansa

Descansa

   –

RTVº ARENAL DEL A. “B”

 

 detallada

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SP. SANT MARCAL “A”

9

3

3

0

0

32

2

0

 

2

JUV. BUNYOLA

9

3

3

0

0

16

5

0

 

3

PLA DE NA TESA

9

3

3

0

0

11

4

0

 

4

VALLDEMOSSA ATº

7

3

2

1

0

10

7

0

 

5

SANT MARÇAL “D”

6

3

2

0

1

12

9

0

 

6

INTERPLÀ “B”

4

3

1

1

1

8

8

0

 

7

ATº PL. DE CALVIA DEL P.C.

3

2

1

0

1

9

8

0

 

8

RTVº ARENAL DEL A. “A”

3

2

1

0

1

8

7

0

 

9

RTVº ARENAL DEL A. “B”

3

1

1

0

0

4

3

0

 

10

URBANITZACIONS

3

3

1

0

2

8

12

0

 

11

PALMANYOLA

0

3

0

0

3

7

15

0

 

12

SINEU “B”

0

3

0

0

3

5

15

0

 

13

ATº MARRATXÍ “A”

0

3

0

0

3

7

20

0

 

14

ESPORLES “B”

0

3

0

0

3

1

23

0

 

BENJAMINS “B” GRUP F

Jornada 3 (13-10-2012)

SON CALIU “B”

   20

ATº MONTAURA D.M.

ATLETIC ES LICEU

   34

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. “B”

CALVIA ATº DEL C.

   44

SINEU “A”

PENYA ESP.S’ARENAL

   –

ARENAL “B”

INTERPLÀ “A”

   51

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “A”

ATº MARRATXÍ “B”

   81

ALARÓ

SANTA MARIA

   23

PORT D’ANDRATX

Descansa

   –

LLOSETENSE “B”

 

 detallada

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. “B”

9

3

3

0

0

15

7

0

 

2

INTERPLÀ “A”

9

3

3

0

0

12

5

0

 

3

SANTA MARIA

6

3

2

0

1

17

9

0

 

4

SON CALIU “B”

6

2

2

0

0

8

0

0

 

5

PORT D’ANDRATX

6

2

2

0

0

9

3

0

 

6

ATº MARRATXÍ “B”

6

3

2

0

1

10

7

0

 

7

SINEU “A”

4

3

1

1

1

21

11

0

 

8

CALVIA ATº DEL C.

4

3

1

1

1

14

12

0

 

9

ARENAL “B”

3

2

1

0

1

7

3

0

 

10

ATº MONTAURA D.M.

3

3

1

0

2

6

10

0

 

11

LLOSETENSE “B”

1

2

0

1

1

3

8

0

 

12

ALARÓ

1

3

0

1

2

9

18

0

 

13

ATLETIC ES LICEU

0

3

0

0

3

4

13

0

 

14

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “A”

0

3

0

0

3

1

13

0

 

15

PENYA ESP.S’ARENAL

0

2

0

0

2

3

20

0

 

 

PRE-BENJAMINS “A” GRUP D

Jornada 4 (13-10-2012)

AQUARIUS CAMPOS D. C.

   101

ATº MANACOR

PORTO CRISTO “A”

   70

FELANITX “A”

SP. SANT MARÇAL

   09

ARENAL

ALGAIDA “B”

   31

ES PLA

JUV. C’AN PICAFORT “A”

   –

MARGARITENSE

SINEU

   31

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.

Descansa

   –

JUV. C’AN PICAFORT “B”

CARDASSAR “B”

   05

ATº SON SERVERA DEL S.

 

detallada

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

ALGAIDA “B”

12

4

4

0

0

23

4

0

 

2

ATº SON SERVERA DEL S.

9

3

3

0

0

17

2

0

 

3

SP. SANT MARÇAL

9

4

3

0

1

26

12

0

 

4

AQUARIUS CAMPOS D. C.

9

3

3

0

0

15

3

0

 

5

ARENAL

7

4

2

1

1

18

7

0

 

6

PORTO CRISTO “A”

7

3

2

1

0

14

6

0

 

7

JUV. C’AN PICAFORT “A”

6

3

2

0

1

30

3

0

 

8

CARDASSAR “B”

6

3

2

0

1

10

7

0

 

9

FELANITX “A”

3

4

1

0

3

6

14

0

 

10

JUV. C’AN PICAFORT “B”

3

3

1

0

2

5

14

0

 

11

SINEU

3

4

1

0

3

5

18

0

 

12

MARGARITENSE

0

3

0

0

3

6

11

0

 

13

ES PLA

0

2

0

0

2

2

11

0

 

14

ATº MANACOR

0

3

0

0

3

3

20

0

 

15

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.

0

4

0

0

4

1

49

0

 

 

 

PRE-BENJAMINS “B” I “C” GRUP B

Jornada 4 (13-10-2012)

Descansa

   –

INTERPLÀ

RTVº MARRATXÍ

   61

SALLISTA ATº

PLA DE NA TESA

   53

POBLENÇ ATº D. P.

SANTA MARIA “B”

   –

ATº MARRATXÍ

 Suspendido

SANT MARÇAL

   04

SOLLERENSE D.S.

SA FORTALESA

   11

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

E.M.BINISALEM DEL B.

   –

Descansa

APA BTº RAMON LLULL

   13

MONTAURA

 

 detallada

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SOLLERENSE D.S.

12

4

4

0

0

24

0

0

 

2

PLA DE NA TESA

9

4

3

0

1

16

10

0

 

3

RTVº MARRATXÍ

9

4

3

0

1

14

11

0

 

4

INTERPLÀ

7

3

2

1

0

16

4

0

 

5

E.M.BINISALEM DEL B.

7

3

2

1

0

12

6

0

 

6

SANT MARÇAL  “C”

6

3

2

0

1

11

8

0

 

7

POBLENÇ ATº D. P.

3

3

1

0

2

13

11

0

 

8

MONTAURA

3

3

1

0

2

8

10

0

 

9

SANTA MARIA “B”

3

2

1

0

1

5

9

0

 

10

SA FORTALESA

1

1

0

1

0

1

1

0

 

11

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “B”

1

4

0

1

3

3

18

0

 

12

ATº MARRATXÍ

0

2

0

0

2

3

7

0

 

13

APA BTº RAMON LLULL

0

3

0

0

3

2

15

0

 

14

SALLISTA ATº

0

3

0

0

3

2

20

0

 

 

FEMENI F-11

Jornada 4 (13-10-2012)

SP. SANT MARCAL

   16

ROTLET MOLINAR

S’HORTA

   51

ATº RAFAL

Descansa

   –

SON ROCA UNION SERRALTA

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

   –

Descansa

PORTO CRISTO

   122

SANTA MARIA ATº

JUV. BUNYOLA

   23

CONSELL

POBLENSE

   43

PLATGES DE CALVIA

ESCOLAR

   –

COLLERENSE “C”

 

ada

 

Equipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

COLLERENSE “C”

9

3

3

0

0

13

3

0

 

2

S’HORTA

9

3

3

0

0

11

5

0

 

3

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

9

3

3

0

0

7

2

0

 

4

PORTO CRISTO

6

3

2

0

1

20

9

0

 

5

ROTLET MOLINAR

6

2

2

0

0

12

1

0

 

6

SON ROCA UNION SERRALTA

6

3

2

0

1

8

7

0

 

7

PLATGES DE CALVIA

3

3

1

0

2

10

8

0

 

8

ATº RAFAL

3

3

1

0

2

9

8

0

 

9

CONSELL

3

3

1

0

2

6

9

0

 

10

POBLENSE

3

3

1

0

2

4

12

0

 

11

ESCOLAR

0

0

0

0

0

0

0

0

 

12

SP. SANT MARCAL

0

3

0

0

3

3

15

0

 

13

JUV. BUNYOLA

0

3

0

0

3

2

14

0

 

13

SANTA MARIA ATº

0

3

0

0

3

2

14

0