oct 222012
 

L’Sporting de preferent va perdre el seu segon partit consecutiu, aquest cop dins Son Caulelles per 2-4 contra el Murenc, per altra part cal destacar la primera victòria de l’equip de tercera regional, que es va imposar dins Campanet per 1-2En quant als equips del futbol base cal destacar la victòria dels juvenils “a” contra el Pla de na Tesa, que els Alevins “A”, son líders del se grup en solitari.

Aquí podreu trobar tots el resultats i classificacions d’aquest cap de setmana.

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PREFERENT

Jornada 9 (21-10-2012)

CAMPANET “A”

   02

SANTA CATALINA ATº

LA UNION

   21

ALARO

CARDASSAR “A”

   21

PLA DE NA TESA

SERVERENSE

   00

POLLENÇA

GENOVA

   00

PLATGES DE CALVIA

ATº RAFAL

   32

S’HORTA

ARENAL

   21

XILVAR

ESPORLES

   11

ESCOLAR

SP. SANT MARÇAL “A”

   24

MURENSE

ROTLET-MOLINAR “A”

   22

INDEPENDIENTE C/R

 

 detallada

 

Equipos Partidos Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

ARENAL

22

9

7

1

1

18

5

2

SANTA CATALINA ATº

19

9

5

4

0

16

5

3

ATº RAFAL

19

9

6

1

2

22

16

4

INDEPENDIENTE C/R

18

9

5

3

1

18

9

5

ROTLET-MOLINAR “A”

17

9

5

2

2

17

8

6

GENOVA

16

9

4

4

1

18

11

7

S’HORTA

15

9

5

0

4

13

15

8

PLATGES DE CALVIA

13

9

3

4

2

11

5

9

CARDASSAR “A”

12

9

3

3

3

12

13

10

SP. SANT MARÇAL “A”

12

9

3

3

3

14

16

11

LA UNION

11

9

3

2

4

13

13

12

MURENSE

11

9

3

2

4

9

14

13

XILVAR

10

9

3

1

5

9

12

14

PLA DE NA TESA

9

9

2

3

4

12

15

15

ALARO

9

9

2

3

4

12

18

16

ESPORLES

6

9

0

6

3

10

17

17

SERVERENSE

5

8

0

5

3

7

11

18

ESCOLAR

5

9

1

2

6

7

13

19

POLLENÇA

5

9

0

5

4

7

15

20

CAMPANET “A”

5

8

1

2

5

7

21

 

Jornada 4 (21-10-2012)

VILAFRANCA

   31

SON ROCA UNIÓN SERRALTA

ATº MARRATXÍ

   53

CARDASSAR “B”

PALMA DE SON GOTLEU

   23

SOLLER “B”

MARIA DE LA SALUT

   21

CONDOR

CAMPANET “B”

   12

SP. SANT MARCAL “B”

UNIÓN LATINA

   -

Descansa

S’HOSTALOT

   04

PINA

SAN CAYETANO

   22

SON MACIÀ

CALA MILLOR

   11

SON SARDINA

TERCERA REGIONAL

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

PINA

12

4

4

0

0

17

1

2

VILAFRANCA

9

3

3

0

0

8

2

3

SON SARDINA

8

4

2

2

0

8

3

4

SOLLER “B”

7

4

2

1

1

7

7

4

SON ROCA UNIÓN SERRALTA

7

4

2

1

1

7

7

6

ATº MARRATXÍ

6

4

1

3

0

10

8

7

MARIA DE LA SALUT

6

3

2

0

1

5

5

8

S’HOSTALOT

6

4

2

0

2

3

8

9

SON MACIÀ

5

4

1

2

1

7

7

10

PALMA DE SON GOTLEU

4

3

1

1

1

4

4

11

SP. SANT MARCAL “B”

4

4

1

1

2

5

6

12

SAN CAYETANO

4

4

1

1

2

5

7

13

CONDOR

2

3

0

2

1

4

5

14

CALA MILLOR

1

4

0

1

3

5

8

15

CAMPANET “B”

1

3

0

1

2

2

5

16

CARDASSAR “B”

1

4

0

1

3

6

11

17

UNIÓN LATINA

1

3

0

1

2

5

14

 

 

JUVENIL “A” PRIMERA GRUP A

Jornada 8 (21-10-2012)
COLLERENSE    22 LLUCMAJOR D. E.
MONTUIRI D.AT.B.    12 PORTO CRISTO
ARTA    62 ROTLET-MOLINAR “A”
FERRIOLENSE “B”    50 MANACOR “C”
SP. SANT MARÇAL   5 – 1    PLA DE NA TESA
SANT JORDI    21 A-LLUBI
ALGAIDA    11 INDEPENDIENTE C/R
GENOVA    55 CALVIA ATº DEL C.
FELANITX    20 CAMPANET
POBLENSE “B”    21 CARDASSAR

 

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

POBLENSE “B”

22

8

7

1

0

18

5

2

ARTA

17

8

5

2

1

35

20

3

FERRIOLENSE “B”

16

8

5

1

2

20

9

4

A-LLUBI

16

8

5

1

2

22

15

5

COLLERENSE

16

8

5

1

2

19

15

6

PORTO CRISTO

15

8

5

0

3

25

19

7

MONTUIRI D.AT.B.

14

8

4

2

2

18

14

8

PLA DE NA TESA

13

8

4

1

3

27

13

9

CAMPANET

12

8

3

3

2

14

15

10

SP. SANT MARÇAL

11

8

3

2

3

19

16

11

CALVIA AT.

10

8

3

1

4

22

24

12

SANT JORDI

10

7

3

1

3

12

14

13

CARDASSAR

9

7

3

0

4

8

11

14

ALGAIDA

8

7

2

2

3

9

10

15

FELANITX

8

8

2

2

4

10

13

16

LLUCMAJOR D. E.

8

8

2

2

4

11

15

17

GENOVA

6

8

1

3

4

13

22

18

INDEPENDIENTE C/R

5

7

1

2

4

14

18

19

MANACOR “C”

4

8

1

1

6

9

28

20

ROTLET-MOLINAR “A”

0

8

0

0

8

12

41

JUVENIL “B” SEGONA GRUP B

Jornada 1 (21-10-2012)
PENYA ESP. S’ARENAL    11 RTVº LA VICTORIA “B”
E.M.BINISALEM DEL B.    51 COL. SAN PEDRO
AQUARIUS CAMPOS D. C.    02 SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.
SAN CAYETANO    11 POLLENÇA ATLÈTIC .
PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.    01 SOLEDAD AT
S’HORTA    12 MONTAURA
Descansa    - ATº MARRATXÍ “B”

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

E.M.BINISALEM DEL B.

3

1

1

0

0

5

1

2

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

3

1

1

0

0

2

0

3

MONTAURA

3

1

1

0

0

2

1

4

SOLEDAD AT

3

1

1

0

0

1

0

5

POLLENÇA ATLÈTIC .

1

1

0

1

0

1

1

5

RTVº LA VICTORIA “B”

1

1

0

1

0

1

1

5

PENYA ESP. S’ARENAL

1

1

0

1

0

1

1

5

SAN CAYETANO

1

1

0

1

0

1

1

9

ATº MARRATXÍ “B”

0

0

0

0

0

0

0

10

S’HORTA

0

1

0

0

1

1

2

11

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.

0

1

0

0

1

0

1

12

AQUARIUS CAMPOS D. C.

0

1

0

0

1

0

2

13

COL. SAN PEDRO

0

1

0

0

1

1

5

 

CADETS “A”  PRIMERA GRUP A

Jornada 6 (20-10-2012)

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

   06

CAMPOS

SP. SANT MARÇAL

   01

LA SALLE

POBLENSE

   21

JUV. SALLISTA DEL C.

PLATGES DE CALVIA

   03

MALLORCA

CALVIA

   -

MANACOR

ATº BALEARES

   12

ATº LA UNION

SALLISTA ATº

   21

ALCUDIA

LA SALLE ATº

   22

SP. CIUTAT DE PALMA

 

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

MALLORCA

18

6

6

0

0

23

1

2

CAMPOS

16

6

5

1

0

19

5

3

ATº LA UNION

16

6

5

1

0

18

7

4

ATº BALEARES

13

6

4

1

1

18

8

5

LA SALLE

10

6

3

1

2

15

7

6

SP. CIUTAT DE PALMA

9

6

2

3

1

18

8

7

POBLENSE

8

6

2

2

2

10

11

8

SALLISTA ATº

7

6

2

1

3

8

13

9

MANACOR

6

4

1

3

0

13

3

10

JUV. SALLISTA DEL C.

6

6

2

0

4

19

15

11

ALCUDIA

6

6

2

0

4

12

15

12

PLATGES DE CALVIA

6

6

1

3

2

7

10

13

LA SALLE ATº

6

6

1

3

2

9

16

14

SP. SANT MARÇAL

1

5

0

1

4

3

13

15

CALVIA

0

5

0

0

5

8

27

16

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

0

6

0

0

6

3

44

CADETS “B” SEGONA GRUP B

Jornada 4 (20-10-2012)
ESCOLAR    - Descansa
LLOSETENSE    20 SAN CAYETANO
SOLLERENSE D.S.    40 PALMA DE SON GOTLEU
SON FERRER    15 COL. SAN PEDRO
A-LLUBI    03 SANT JORDI
SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.    14 C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT
MANACORINS    10 SINEU
SON OLIVA    31 SANTA MARIA

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

COL. SAN PEDRO

10

4

3

1

0

13

4

2

SANTA MARIA

9

4

3

0

1

15

5

3

SOLLERENSE D.S.

9

4

3

0

1

13

8

4

ESCOLAR

7

3

2

1

0

20

1

5

LLOSETENSE

7

4

2

1

1

8

4

6

SON FERRER

7

4

2

1

1

9

7

7

SON OLIVA

6

3

2

0

1

17

5

8

MANACORINS

6

3

2

0

1

5

2

9

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

6

4

2

0

2

10

10

10

SANT JORDI

5

4

1

2

1

6

5

11

SINEU

3

4

1

0

3

5

10

12

A-LLUBI

3

4

1

0

3

5

14

13

PALMA DE SON GOTLEU

3

4

1

0

3

4

16

14

SAN CAYETANO

0

3

0

0

3

1

17

15

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.

0

4

0

0

4

5

28

 

 

INFANTILS “A” SEGONA GRUP C

Jornada 6 (21-10-2012)

SON SARDINA

   11

MADRE ALBERTA

SP. SANT MARÇAL

   52

E.M.BINISALEM DEL B.

SON XIMELIS

   -

Descansa

ATLETICO CIDE

   14

ATº MARRATXÍ

SON OLIVA ATº D.S.O.

   25

INDEPENDIENTE C/R

ROTLET-MOLINAR

   -

Descansa

SPORTWORLD DEL A.

   11

SON CALIU

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

   40

JUV. BUNYOLA

RTVº PENYA ARRABAL

   30

ATº SON SERVERA DEL S.

 

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

INDEPENDIENTE C/R

15

6

5

0

1

30

9

2

RTVº PENYA ARRABAL

15

5

5

0

0

14

5

3

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

13

5

4

1

0

17

3

4

JUV. BUNYOLA

10

6

3

1

2

20

14

5

SPORTWORLD DEL A.

10

6

3

1

2

6

5

6

SON CALIU

9

6

2

3

1

15

10

7

ATº MARRATXÍ

8

5

2

2

1

16

14

8

ATº SON SERVERA DEL S.

7

6

2

1

3

13

14

9

SON SARDINA

6

4

1

3

0

8

6

10

ROTLET-MOLINAR

6

5

2

0

3

11

11

11

SP. SANT MARÇAL

4

4

1

1

2

9

13

12

SON XIMELIS

4

4

1

1

2

10

16

13

MADRE ALBERTA

4

5

1

1

3

7

13

14

E.M.BINISALEM DEL B.

2

5

0

2

3

7

12

15

SON OLIVA ATº D.S.O.

1

5

0

1

4

10

25

16

ATLETICO CIDE

0

5

0

0

5

4

27

INFANTILS “B” SEGONA GRUP E

Jornada 6 (21-10-2012)

FELANITX

   -

Descansa

SANT JORDI

   02

ATº LA UNION

SALLA

   11

A- LLUBÍ

XILVAR

   13

ALCUDIA

MURENSE

   05

SINEU

SAN CAYETANO

   13

PETRA

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

   25

ALGAIDA

SON CLADERA

   101

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

   12

PENYA ESP-S’ARENAL

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

SINEU

16

6

5

1

0

21

9

2

ALCUDIA

15

6

5

0

1

19

6

3

PETRA

13

6

4

1

1

18

8

4

ALGAIDA

12

6

3

3

0

18

10

5

SAN CAYETANO

11

6

3

2

1

12

7

6

PENYA ESP-S’ARENAL

11

6

3

2

1

8

5

7

SON CLADERA

9

5

3

0

2

16

6

8

SALLA

9

6

2

3

1

17

11

9

ATº LA UNION

9

5

3

0

2

12

10

10

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

6

5

2

0

3

13

7

11

MURENSE

6

6

2

0

4

7

25

12

XILVAR

5

6

1

2

3

8

11

13

SANT JORDI

4

6

1

1

4

10

14

14

A- LLUBÍ

4

5

1

1

3

3

10

15

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

3

5

1

0

4

12

15

16

FELANITX

3

5

1

0

4

9

17

17

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

0

6

0

0

6

2

34

 

 

ALEVINS “A” PRIMERA GRUP A

Jornada 3 (20-10-2012)

SALLA “A”

   72

OLIMPIC

BALEARS

   51

RTVº PENYA ARRABAL

SON FERRER

   11

FERRIOLENSE “A”

ESPORLES “A”

   74

ES PLA “A”

SON XIMELIS “B”

   115

ARTA “A”

SANTA CATALINA ATº “A”

   53

SON CALIU “A”

SP. SANT MARCAL

   91

INDEPENDIENTE C/R

SP. RTVO CIUTAT DE PALMA

   -

POLLENÇA

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

SP. SANT MARCAL

9

3

3

0

0

22

5

2

FERRIOLENSE “A”

7

3

2

1

0

21

6

3

SALLA “A”

6

2

2

0

0

13

2

4

SANTA CATALINA ATº “A”

6

3

2

0

1

11

9

5

ESPORLES “A”

6

3

2

0

1

17

16

6

SON FERRER

5

3

1

2

0

8

7

7

POLLENÇA

4

2

1

1

0

6

4

8

SON XIMELIS “B”

4

3

1

1

1

18

19

9

ES PLA “A”

4

3

1

1

1

12

14

10

BALEARS

3

1

1

0

0

5

1

11

SP. RTVO CIUTAT DE PALMA

3

2

1

0

1

3

8

12

OLIMPIC

1

2

0

1

1

5

10

13

SON CALIU “A”

1

3

0

1

2

8

15

14

ARTA “A”

0

3

0

0

3

10

21

15

RTVº PENYA ARRABAL

0

3

0

0

3

6

17

16

INDEPENDIENTE C/R

0

3

0

0

3

3

14

ALEVINS “B” I “C”  2ª GRUP I

Jornada 3 (20-10-2012)

PETRA

   100

ATº MARRATXÍ “A”

BELLVER PALMA D.P.S.G.

   15

CÍRC. SOLLERENSE DEL S. “B”

ATLETIC ES LICEU

   39

SON XIMELIS “A”

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “B”

   -

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “A”

MADRE ALBERTA “B”

   -

PORT D’ANDRATX

SOLLERENSE D.S.

   -

Descansa

ATº MARRATXÍ “B”

   56

RTVº ARENAL DEL A.

ATº SON CALIU “B”

   51

PENYA ESP.S’ARENAL “B”
Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

CÍRC. SOLLERENSE DEL S. “B”

9

3

3

0

0

23

5

2

PETRA

9

3

3

0

0

19

2

3

SON XIMELIS “A”

7

3

2

1

0

18

11

4

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “B”

6

3

2

0

1

18

10

5

ATº MARRATXÍ “A”

6

3

2

0

1

20

11

6

SOLLERENSE D.S.

6

2

2

0

0

12

5

7

ATº MARRATXÍ “A”

6

3

2

0

1

20

11

8

SOLLERENSE D.S.

6

2

2

0

0

12

5

9

RTVº ARENAL DEL A.

6

3

2

0

1

18

13

10

PORT D’ANDRATX

3

2

1

0

1

8

6

11

MADRE ALBERTA “B”

1

2

0

1

1

5

10

12

AT. MARRATXI “B”

0

2

0

0

2

6

12

13

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “C”

0

3

0

0

2

8

18

14

BELLVER PALMA D.P.S.G.

0

3

0

0

3

2

20

15

ATLETIC ES LICEU

0

3

0

0

3

5

33

 

 

BENJAMINS “A” I “D” GRUP E

Jornada 4 (20-10-2012)

ESPORLES “B”

   -

Descansa

ATº MARRATXÍ “A”

   10

RTVº ARENAL DEL A. “A”

INTERPLÀ “B”

   18

SP. SANT MARCAL

URBANITZACIONS

   22

VALLDEMOSSA ATº

JUV. BUNYOLA

   05

PLA DE NA TESA

PALMANYOLA

   41

SINEU “B”

Descansa

   -

SANT MARÇAL

RTVº ARENAL DEL A. “B”

   15

ATº PL. DE CALVIA DEL P.C.

 

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

SP. SANT MARCAL “A”

12

4

4

0

0

40

3

2

PLA DE NA TESA

12

4

4

0

0

16

4

3

JUV. BUNYOLA

9

4

3

0

1

16

10

4

VALLDEMOSSA ATº

8

4

2

2

0

12

9

5

ATº PL. DE CALVIA DEL P.C.

6

3

2

0

1

14

9

6

SANT MARÇAL “D”

6

3

2

0

1

12

9

7

URBANITZACIONS

4

4

1

1

2

10

14

8

INTERPLÀ “B”

4

4

1

1

2

9

16

9

RTVº ARENAL DEL A. “A”

3

3

1

0

2

8

8

10

RTVº ARENAL DEL A. “B”

3

2

1

0

1

5

8

11

PALMANYOLA

3

4

1

0

3

11

16

12

ATº MARRATXÍ “A”

3

4

1

0

3

8

20

13

SINEU “B”

0

4

0

0

4

6

19

14

ESPORLES “B”

0

3

0

0

3

1

23

BENJAMINS “B” GRUP F

ATº MONTAURA D.M.

   -

Descansa

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. “A”

   12

SON CALIU “B”

SINEU “A”

   52

ATLETIC ES LICEU

ARENAL “B”

   42

CALVIA ATº DEL C.

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “A”

   31

PENYA ESP.S’ARENAL

ALARÓ

   44

INTERPLÀ “A”

PORT D’ANDRATX

   71

ATº MARRATXÍ “B”

LLOSETENSE “B”

   12

SANTA MARIA

 

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

INTERPLÀ “A”

10

4

3

1

0

16

9

2

ARENAL “B”

9

4

3

0

1

20

5

3

PORT D’ANDRATX

9

3

3

0

0

16

4

4

SANTA MARIA

9

4

3

0

1

19

10

5

SON CALIU “B”

9

3

3

0

0

10

1

6

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. “B”

9

4

3

0

1

16

9

7

SINEU “A”

7

4

2

1

1

26

13

8

ATº MARRATXÍ “B”

6

4

2

0

2

11

14

9

CALVIA ATº DEL C.

4

4

1

1

2

16

16

10

ATº MONTAURA D.M.

3

3

1

0

2

6

10

11

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “A”

3

4

1

0

3

4

14

12

ALARÓ

2

4

0

2

2

13

22

13

LLOSETENSE “B”

1

3

0

1

2

4

10

14

ATLETIC ES LICEU

0

4

0

0

4

6

18

15

PENYA ESP.S’ARENAL

0

4

0

0

4

4

32

 

BENJAMINS “C” GRUP G

Jornada 4 (20-10-2012)

PLATGES DE CALVIA

   -

Descansa

Descansa

   -

ATº DE PAGUERA

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

   12

ANDRATX

Descansa

   -

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “B”

CALVIA

   15

ARENAL “A”

ÀGORA PORTALS

   47

SOLLERENSE D.S.

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “C”

   61

SON FERRER

SON CALIU “A”

   82

ESPORLES “A”
Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

SON CALIU “A”

9

3

3

0

0

20

6

2

PLATGES DE CALVIA

9

3

3

0

0

17

4

3

CALVIA

7

4

2

1

1

22

12

4

SOLLERENSE D.S.

7

3

2

1

0

14

9

5

ARENAL “A”

6

2

2

0

0

13

4

6

ANDRATX

6

3

2

0

1

7

10

7

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “C”

4

3

1

1

1

10

7

8

ESPORLES “A”

4

4

1

1

2

13

20

9

ÀGORA PORTALS

3

4

1

0

3

13

24

10

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “B”

1

2

0

1

1

0

2

11

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

1

4

0

1

3

6

14

12

ATº DE PAGUERA

0

2

0

0

2

2

9

13

SON FERRER

0

3

0

0

3

5

21

 

 

PRE-BENJAMINS “A” GRUP D

Jornada 5 (20-10-2012)

AQUARIUS CAMPOS D. C.

   43

PORTO CRISTO “A”

FELANITX “A”

   26

SP. SANT MARÇAL

ARENAL

   100

ALGAIDA “B”

ES PLA

   08

JUV. C’AN PICAFORT “A”

MARGARITENSE

   100

SINEU

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.

   -

Descansa

JUV. C’AN PICAFORT “B”

   52

CARDASSAR “B”

ATº MANACOR

   19

ATº SON SERVERA DEL S.

 

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

JUV. C’AN PICAFORT “A”

12

5

4

0

1

41

4

2

ATº SON SERVERA DEL S.

12

4

4

0

0

26

3

3

SP. SANT MARÇAL

12

5

4

0

1

32

14

4

AQUARIUS CAMPOS D. C.

12

4

4

0

0

19

6

5

ALGAIDA “B”

12

5

4

0

1

23

14

6

ARENAL

10

5

3

1

1

28

7

7

PORTO CRISTO “A”

7

4

2

1

1

17

10

8

CARDASSAR “B”

6

4

2

0

2

12

12

9

JUV. C’AN PICAFORT “B”

6

4

2

0

2

10

16

10

MARGARITENSE

3

5

1

0

4

17

14

11

FELANITX “A”

3

5

1

0

4

8

20

12

SINEU

3

5

1

0

4

5

28

13

ES PLA

0

3

0

0

3

2

19

14

ATº MANACOR

0

4

0

0

4

4

29

15

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.

0

4

0

0

4

1

49

PRE-BENJAMINS “B”  I “C” GRUP B

Jornada 5 (20-10-2012)

Descansa

   -

RTVº MARRATXÍ

SALLISTA ATº

   28

PLA DE NA TESA

POBLENÇ ATº D. P.

   50

SANTA MARIA “B”

ATº MARRATXÍ

   32

SANT MARÇAL “C”

SOLLERENSE D.S.

   40

SA FORTALESA

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “B”

   13

E.M.BINISALEM DEL B.

Descansa

   -

APA BTº RAMON LLULL

INTERPLÀ

   12

MONTAURA

 

 

Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

SOLLERENSE D.S.

15

5

5

0

0

28

0

2

PLA DE NA TESA

12

5

4

0

1

24

12

3

E.M.BINISALEM DEL B.

10

4

3

1

0

15

7

4

RTVº MARRATXÍ

9

4

3

0

1

14

11

5

INTERPLÀ

7

4

2

1

1

17

6

6

POBLENÇ ATº D. P.

6

4

2

0

2

18

11

7

SANT MARÇAL “C”

6

4

2

0

2

13

11

8

MONTAURA

6

4

2

0

2

10

11

9

ATº MARRATXÍ

3

3

1

0

2

6

9

10

SANTA MARIA “B”

3

3

1

0

2

5

14

11

SA FORTALESA

1

2

0

1

1

1

5

12

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M. “B”

1

5

0

1

4

4

21

13

APA BTº RAMON LLULL

0

3

0

0

3

2

15

14

SALLISTA ATº

0

4

0

0

4

4

28

SP. SANT MARCAL

   14

S’HORTA

ATº RAFAL

   -

Descansa

SON ROCA UNION SERRALTA

   31

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

Descansa

   -

PORTO CRISTO

SANTA MARIA ATº

   02

JUV. BUNYOLA

CONSELL

   17

POBLENSE

PLATGES DE CALVIA

   42

ESCOLAR

ROTLET MOLINAR

   33

COLLERENSE “C”
Equipos

Partidos

Goles

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

1

COLLERENSE “C”

13

5

4

1

0

25

6

2

S’HORTA

12

4

4

0

0

15

6

3

SON ROCA UNION SERRALTA

9

4

3

0

1

11

8

4

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

9

4

3

0

1

8

5

5

ROTLET MOLINAR

7

3

2

1

0

15

4

6

PORTO CRISTO

6

3

2

0

1

20

9

7

PLATGES DE CALVIA

6

4

2

0

2

14

10

8

POBLENSE

6

4

2

0

2

11

13

9

ATº RAFAL

3

3

1

0

2

9

8

10

CONSELL

3

4

1

0

3

7

16

11

JUV. BUNYOLA

3

4

1

0

3

4

14

12

ESCOLAR

0

2

0

0

2

2

13

13

SANTA MARIA ATº

0

4

0

0

4

2

16

14

SP. SANT MARCAL

0

4

0

0

4

4

19