Mar 152018
 

WhatsApp Image 2018-03-14 at 15.05.21

Després de l’èxit del passat any, el nostre club torna organitzar el trofeu de setmana santa “Terra de Fang Cup”, aquest anys amb inclosos els equips de prebenjamins, amb totals, seran 32 equips, 6 prebenjamins, 8 Benjamins, 10 Alevins i 8 infantils.

      prebenjamines            
                   
                   
                   
    sant marçal A     Sant marçal B        
    Campos     At Rafal        
    Interpla     La Salle        
                   
                   
                   
      benjamines            
                   
                   
    grupo A     grupo B        
                   
    Sant Marçal A     Santa Maria A        
    Santa maria B     Urbanitzacions        
    Arenal     Rotlet Molinar        
    Interpla     Son Caliu        
                   
                   
      alevines            
                   
    grupo A     grupo B        
                   
    Sant Marçal A     Son Caliu        
    Pesa A     la salle        
    pesa B     ciutat de Palma        
    Interpla     Sant marçal B        
    Campos     Santa Maria        
                   
                   
      infantiles            
                   
    grupo A     grupo B        
                   
    Sant Marçal A     Sant marçal B        
    Son Oliva     Soller        
    Son Caliu     Pesa        
    Ciutat Palma     Alaro        
 
         
                   
      Dijous 29 de Març            
                   
    campo 1     campo 2        
                   
9:00-9:30                  
9:30-10:00                  
10:00- sant marçal A-  interpla           prebenjamines  
10:30- sant marçal B-  rafal     campos  – la salle   prebenjamines  
11:00- sant marçal A-   santa maria B     santa maria A-   urbanitzacions   benjamines  
11:30- arenal- interpla     rotlet molinar-  son caliu   benjamines  
12:00- sant marçal A-  la salle           prebenjamines  
12:30- sant marçal B-  campos      at rafal-   interpla   prebenjamines  
13:00- sant marçal A-   pesa A     son caliu-   ciutat de palma   alevines  
13:30- Pesa b-   interpla     la salle-  santa maria   alevines  
                   
                   
15:00- sant marçal A-  sant marçal B     interpla   – la salle   prebenjamines  
15:30- Campos-   rafal           prebenjamines  
                   
  infantiles                
16:00- sant marçal A-   son Oliva              
17:00- son caliu-   ciutat de palma              
18:00- sant marçal B-  soller              
19:00- pesa-   alaro              
                   
 
      Divendres 30 de març            
                   
                   
9:00 sant marçal A-  interpla     santa maria A-  rotlet molinar   benjamines  
9:30 santa maria B-  arenal     urbanitzacions-   son caliu   benjamines  
10:00 sant marçal A-  pesa b     son caliu-  sant marçal B   alevines  
10:30 pesa A-   campos     la salle-  ciutat de palma   alevines  
11:00 sant marçal A-   at rafal           prebenjamines  
11:30 sant marçal B-   la salle     campos-   interpla   prebenjamines  
12:00 sant marçal A-  interpla     son caliu-   la salle   alevines  
12:30 pesa B-   campos     sant marçal b-  santa maria   alevines  
13:00- presentacion oficial del torneo                
                   
                   
16:00 pesa A-   Pesa B     ciutat de palma-   santa maria   alevines  
16:30 interpla-  campos     sant marçal B-   la salle   alevines  
  infantiles                
17:00 sant marçal B-  pesa-              
18.00 soller-  alaro              
19.00 son oliva-  son caliu              
20.00 sant marçal A-  ciutat de palma              
                   
                   
      Dissabte 31 de març            
                   
                   
9:00 sant marçal A-  campos           prebenjamines  
9:30 sant marça b-   interpla     at rafal- la salle     prebenjamines  
10:00 sant marçal A-   arenal     santa maria A-   son Caliu   benjamines  
10:30 santa maria B-   interpla     urbanitzacions-  rotlet molinar   benjamines  
11:00 sant marçal A-   campos     son caliu-   santa maria   alevines  
11:30 pesa A-   interpla     ciutat de palma-  sant marçal B   alevines  
12:00 1 semifinal   prebenjamines     2 semifinal   prebenjamines      
12:30 1 semifinal   benjamines     2 semifinal   benjamines      
13:00 1 semifinal   alevines     1 semifinal   alevines      
                   
                   
  infantiles                
15:00 son oliva-   ciutat de palma              
16:00 sant marçal A-  son caliu              
17:00 soller-  pesa              
18.00 sant marçal b-  alaro              
19.00 1 semifinal   infantil              
20:00 2 semifinal   infantil              
                   
                   
      Domingo 1 de Abril            
                   
9:00 final   consolacion   infantiles            
10:00 final    consolacion  prebenjamines   final    consolacion  benjamines    
10:30 final  consolacion  alevines            
10:30         final   prebenjamines      
11:00 final   benjamines              
11:30         final alevines        
12:30 final   infantiles              
14:00 Entrega de  trofeos y   clausura del torneo