mar 142017
 

AlevinsA-Constancia (2)

 

Derrota dels tres alevins del nostre equip, el A va perdre dins Son Caulelles, i el B i C dins el CIDE i Santa Mònica respectivament.

Els Alevins A varen rebre el Constància, equip que ocupa la segona plaça del grup A de la primera regional, els nostres jugadors no varen poder fer res davant la superioritat de l’equip visitant, el qual va acabant guanyant el partit per un clar 0-5.

ALINEACIONS.

SPORTING SANT MARÇAL, 0 ; Ortiz, Pocovi, Joan, Creus, Salom, Deya, Coll i Sureda.

RESERVES; Gil i Moreno.

CONSTÀNCIA, 5 ; Dahmen, Riera, Coll, Marques, Fluxa, Perez, Jaume i Cañete.

RESERVES; Cerda, Albadalejo, Plomer i Martin.

ÀRBITRA; David Trujillo Ruiz.

CAMP; Municipal de Son Caulelles (Pòrtol).

Resultats i classificació alevins A primera regional grup B.

AlevinsB-PollençaiPort (4)

ALEVINS B.

Els Alevins B que també militen a la primera regional grup D, varen perdre, amb la seva visita a Son Rapinya per jugar contra el C.I.D.E., equip que ocupa la tercera posició, el nostre equip es va presentar amb els vuit jugadors justs per disputar el partit, i fou derrotat per 6-1, amb aquest resultat l’Sporting passa a ocupar la desena posició, superat per l’Escolar de Capdepera.

ALINEACIONS.

CIDE “B”, 6 ; Chica, Vera, Hidalgo, Rigo, Pastor,  Davia,  Abraham i Ensenyat.

RESERVES; Asizi, Osarenkhoe i Lounadi.

SPORTING SANT MARÇAL “B”, 1; Riera, Muñoz, Porras, Diaz, Bauza, Creus, Pacheco i Torras.

ÀRBITRA; Antonio Hurtado Angulo.

CAMP; C.I.D.E., Son Rapinya,

Resultats i classificació alevins b primera regional grup D.

AlevinsC-LaReal (2)

ALEVINS C.

La visita dels Alevins C al tercer classificat l’Atlètic Santa Mònica, va acabar amb la derrota dels nostres jugadors per un clar 10-0, i continua ocupant la part baixa de la classificació.

ALINEACIONS.

ATLÈTIC SANTA MÒNICA, 10 ; Puigcercos, Perez, Lledo, Mari, Blanco, Martorell, Escuerdo i Vives.

RESERVES; Bennasar i Bennaser.

SPORTING SANT MARÇAL ATLÈTIC, 0; Montero, Rossello, Ballester, Ribas, Calafat, Barrio, Giralt i Massot.

RESERVES; Scarpa i Martinez.

ÀRBITRA; Francisco Ortiz Escarrer.

CAMP; Poliesportiu Santa Mònica (Marratxí).

Resultats i classificació Alevins C segona regional grup G.