Oct 052015
 

AlevinsA-Poblense (4)

Els quatre equips d’Alevins, que varen jugar aquest passat cap de setmana, hi va haver dues derrotes les del “A”, i “C” dins Son Caulelles, mentre que els “B” i “D”, aconseguien guanyar els seus respectius partits a fora.

Els Alevins “A” de Preferent varen perdre dins Son Caulelles contra el Poblense “A”, per 2-5, la primera part va acabar amb el resultat d’empat 1-1.

A la segona L’Sporting mitjançant Coleto, va avençar-se novament en el marcador, però, tres minuts després el Poblense empatava de nou, i un més tard es posava al davant en el marcador.

El partit, era molt disputat, però en el minut 52 l’àrbitra Alfonso Carballal, va expulsar en vermella directa al jugador de l’Sporting Llado, jugant els darrers vuit minut en sis jugadors, cosa que va aprofitant l’equip visitant per aconseguir dos gols més, i guanyar l’encontre.

Convocats de l’Sporting; Riera, Coleto, Llado, Adelantado, Villafuerte, Garau, Naveiras, Oncala, Abad, Fernandez, Roibal iRamirez.

Convocats del Poblense “A”; Soberats, Payeras, Serra, Masco, Socias, Llabres, Morillas, Carbonell, Marchena, Segui.

Gols; 1-0 minut 3 Naveiras, 1-1 minut 27 Payeres, 2-1 minut 35 Coleto, 2-2 minut 40 Serra, 2-3 minut 41 Serra, 2-4 minut 59 Bernadi, 2-5 minut 59 Serra.

AlevinsB-SonCladera (6)

 

 

Els Alevins “B” de Primera Regional, grup “A”, varen guanyar dins el Secar de la Real al At. La Unión, per 3-7, la primera part ja va acabar amb aquest resultat.

Amb aquesta victòria, l’equip es col·loca amb la tercera posició, però amb els mateixos punts que el segon i el primer, els tres en dues victòries.

Convocats de l’Sporting; Lorenzo, Mari, Ortega, Lin, Vazquez, Bestard, Riera, Ramis, Palmer, Perotti i Chacon.

Convocats del At. La Unión; Homar, Riu, Fuster, Rodriguez, Ferrari, Davila, Pellejero, Tomas, Ballester, Arbos, Manzano i Garrido.

Gols: 1-0 minut 1 Garrido, 1-1 minut 2 Vazquez, 1-2 minut 4 Vazquez, 2-2 minut 9 Ferrari, 2-3 minut 9 Mari, 2-4 minut 10 Vazquez, 2-1 minut 11 Lin, 2-6 minut 11 Vazquez, 2-1 minut 3 Riera, 3-7 minut 14 Garrido.
AlevinsC (10)

Els Alevins “C”, que juguen en el grup E de la segona regional, varen perdre dins Son Caulelles, contra el líder del seu grup l’At. Bunyola, el resultat final fou d’1-10, la primera part va acabar amb el resultat d’1-6.
Després de dues jornades l’Sporting ocupa la dotzena posició amb 0 punts.

Convocats de l’Sporting; Kozakiewicz,Cortes,Sanchez, Amengual, Ferrerons, Serra, Frau, Doblas, Ballester, Quilez i Bautista.

Convocats de l’Atlètic Bunyola; Esteve, J. Suau, Alabarce, Canedo, M. Suau, Fresno, Quetglas, Cabrera, Cernuda i R. Suau.

Gols; 1-2 minut 5 Serra, 1-1 minut 7 Canedo, 1-2 minut 8 Canedo, 1-3 minut 16 Cernuda, 1-4 minut 18 Cernuda, 1-5 minut 25 Cernuda, 1-6 minut 30 R. Suau, 1-7 minut 45 Canedo, 1-8 minut 47 Cernuda, 1-9 minut 53 J. Suau, 1-10 minut 59 Quetglas.
AlevinsA-Poblense (8)

 

Els Alevins “D”, que juguen al grup H, de la segona regional, varen aconseguir la primera victòria, dins el camp del Sporting Son Ferrer, per 0-13, la primera part va acabar amb el resultat de 0-8.
Ara l’equip ocupa la sisena posició, en tres punts, una derrota i una victòria.

Convocats de l’Sporting; Bujosa, Chacon, Terrones, Garcias, Piza, Juan, P. Alzamora, Varela, Guasp i J. Alzamora.

Convocats de l’Sporting Son Ferrer; Navas, Caballero, Artigao, Gonzalez, Saidi, Ortega, Garcia, Cortinai Guadalcazar,

Gols; 0-1 minut 1 P.Alzamora, 0-2 minut 6 Chacon, 0-3 minut 13 Terrones, 0-4 minut 16 J. Alzamora, 0-5 minut 17 Piza, 0-6 minut 20 Varela, 0-7 minut 25 Juan, 0-8 minut 27 Piza, 0-9 minut 47 Piza, 0-10 minut 49 P.Alzamora, 0-11 minut 53 P. Alzamora, 0-12 minut 57 P.Alzamora, 0-13 minut 59 Guasp.

Resultats i classificació Alevins “A” Preferent grup A.

Resultats i classificació Alevins “B” Primera regional grup A.

Resultats i classificació Alevins “C” segona regional grup E.

Resultats i classificació Alevins “D” segona regional grup H.