des 192016
 

alevinsa-beattamonllull-2

Un dels gols del Ramón Llull

Derrota dels Alevins A i C, dins Son Caulelles, i victòria dels Alevins B, dins Son Rapinya.

ALEVINS A.

L’equip del Beat Ramón Llull “B” d”Inca, es va imposar per 0-5, als nostres alevins A de primera regional l’equip inquer aconseguí el seu primer gol al segon quart i amb el resultat d’1-0 va acabar la primera part.

A dos minuts per acabar el tercer quart novament el Beato Ramón Llull, va marcar de penal, i en el darrer quart va aconseguir tres gols més per establir el 0-5 definitiu.

ALINEACIONS

ALEVINS A, 0 ; Ortiz, Gil, Joan, Creus, Salom, Moreno, Coll i Sureda.

RESERVES; Pocovi i Deya.

BEATO RAMON LLUUL “B”, 5 ; Jamai, Belman, Solivelles, Moya, Payeras, Borras, Marquez i Martorell.

RESERVES; Payeres, Frau i Cortez.

ÀRBITRA;  Jaime Buades Umbert.

CAMP; Son Cauilelles.

Resultats i classificació alevins primera regional grup A.

alevinsb-balearsb-2

ALEVINS B.

Els Alevins B de primera regional, grup D, després de quatre derrotes consecutives varen aconseguir guanyar en el seu desplaçament a Son Rapinya, per jugar contra l’Atlètic Cide “A”, el resultat final va ser de 4-5.

La primera part va acabar amb el resultat favorable a l’Sporting de 0-1, a la segona part l’Sporting va arribar a estar amb un resultat favorable d’1-5, que va veure com a poc a poc l’equip col·legial anava reduint en els minuts finals del partit.

ALINEACIONS.

ATLÈTIC CIDE A, 4; Garcia, Moya, Alaminos, Comas, Von Humbdolt, Garcia, Alonso i Morata.

RESERVES; Rodriguez, Fernandez, Lozano i Villares.

ALEVINS B, 5 ; Nuñez, Muñoz, Diaz, Bauza, Creus, Torras, Serra i Gracia.

RESERVES; Riera, Porras i Pacheco.

ÀRBITRA; Daniel Serra Bennasar.

CAMP; C.I.D.E. (Son Rapinya).

Resultats i classificació alevins primera regional grup D.

alevinsc-madrealbertac-3

ALEVINS C.

Els Alevins C, varen perdre contra el Madre Alberta C, per 0-10, la primera part va acabar amb el resultat de 0-7

ALINEACIONS.

ALEVINS C,  0    ; Montero, Rossello, Ballester, Scarpa, Ribas, Martinez, Giralt i Massot.

RESERVES; Calafat.

MADRE ALBERTA C,  10   ; Calafat, Autonell, Rodriguez, Sanz, Morell, Guinea,  Bassa, i Gonzalez.

RESERVES; Martinez, Martin, Bernal i Gimenez.

CAMP; Son Caulelles.

ÀRBITRA; Angel Moreno Santamaria.

 Resultats i classificació alevins segona regional grup G.