Nov 232015
 

PrebenjaminsA-At.SonCaliu

 

La visita dels Prebenjamins A, al camp del líder l’Arenal, va acabar amb la derrota dels nostres representants, en contra partida, els prebenjamins B, varen aconseguir dins Son Caulelles, la seva primera victòria en la Copa Federació.

Els prebenjamins A, varen perdre per 11-0, dins s’Arenal, contra l’Arenal, equip que ha aconseguit el ple, sis de jugats i sis de guanyats, essent el líder destacat del grup D.

El nostre equip va aconseguir acabar el primer quart amb un més que honorable 1-0, i la primera part va acabar amb el resultat de 3-0, fou a la segona part, quan va encaixar els vuit gols que arredonien el marcador.

Amb aquest resultat perd dos llocs a la classificació, i queda en cinquena posició.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 12) Llado, 2) Cano, 3) Romero, 7) Borga, 8) Rossello, 9) Adelantado, 10) Garcia, 11) Juan.

SUPLENTS; 1) Bujosa, 13) Cirer.

ARENAL; 13) Fajardo, 6)Amaya, 7) Greciano, 9) De Haro, 10) Conde, 11) Bustamante, 12) Vila, 14) Capo.

SUPLENTS; 8) Carbonell.

GOLS; 1-0 minut 10 Bustamante, 2-0 minut 11 Carbonell, 3-0 minut 14 Conde, 4-0 minut 21 Amaya, 5-0 minut 24 Conde, 6-0 minut 25 Conde, 7-0 ninut 26 Amaya, 8-0 minut 30 Conde, 9-0 minut 31 Carbonell, 10-0 minut 32 Conde, 11-0 minut 38 Conde.

ÀRBITRA; Alfonso Carballal Valles.

CAMP; Municipal de S’Arenal.

PrebenjaminsB-Algaida (2)

Els prebenjamins B, de primer any, i que juguen la Copa Federació en el grup C, varen aconseguir dins Son Caulelles, la primera victòria, i gràcies als tres punts, deixen de ser els cuers del grup, es varen imposar d’una manera clara a l’Algaida, en quatre gols de Gomis.

El resultat final fou de 4-1, la primera part va acabar amb el resultat de 2-0 a favor dels nostres colors.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1) Simonet, 3)Vidal, 5) P. Catala, 6) Serra, 7) Gomis, 9) Ramis, 10) Pastor, 15)Ramis.

SUPLENTS; 2) A.Catala, 8) Bauza.

ALGAIDA; 1) Cirer, 3) Riera, 4) Soler, 7) Pons, 8) Rebassa, 9) Sitjar, 10) Alabarce, 16) Tauste.

SUPLENTS; 2) Fernandez, 15) Marti.

GOLS; 1-0 minut 5 Gomis, 2-0 minut 17 Gomis, 3-0 minut 22 Gomis, 4-0 minut 31 Gomis, 4-1 minut 39 Sitjar.

ÀRBITRA; Moises Martinez Mayol.

CAMP; Son Caulelles.

Resultats i classificació Prebenjamins A, grup D.

Resultats i classificació Prebenjamins B Copa Federació grup C.