gen 152017
 

PrebenjaminsA-Margaritenseatlètic (1)

 

Distinta sort han tengut els dos prebenjamins del nostre club, els A, han perdut dins Manacor, i els B, han aconseguit empat dins Son Rapinya contra el C.I.D.E.

PrebenjaminsA-Margaritenseatlètic (3)

PREBENJAMINS A.

La visita a Na Capellera, per jugar contra l’Atlètic Manacor, ha acabat amb una nova derrota dels nostres prebenjamins de segon any, l’equip de Manacor s’ha imposat per 6-1.

La primera part ha acabat amb el resultat desfavorable als nostres colors per 2-0, l’Sporting just començar la segona part l’Sporting ha marcat el seu únic gol, posant el marcador amb el 2-1, que donava certes esperances als nostres color, la reacció de l’equip Local no s’ha fet esperar i només amb cinc minuts ha marcat quatre gols per establir el 6-1 definitiu.

ALINEACIONS.

ATLÈTIC MANACOR, 6; Bernabe, Marti, Perez, Romero, Ocampo, Mesquida, Carreño i Garza.

RESERVES; Villo, Hinojosa, Chami i Bujou.

PREBENJAMINS A, 1; J.  Mut, A. Català, Vidal, D. Mut, P. Català, Pastor, Ramis i Marroig.

RESERVES; El nostre equip no va presentar reserves.

ÀRBITRE; Luis De la Fuente Gomez.

CAMP; Na Capellera (Manacor).

Resultats i classificació prebenjamins segon any grup C.

PrebenjaminsB-Artàatlètic (2)

PREBENJAMINS B.

Els prebenjamins B han aconseguit empatar, en aquest retorn a la competició després de les festes de Nadal, dins el Camp del C.I.D.E., 4-4.

Partit amb moltes alternances en el marcador, tant a favor de l’equip local com dels nostres colors, al final dels primers vint minuts el resultat era d’1-2 a favor de l’Sporting.
A la segona part ha continuat la igualtat en el marcador, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, per finalment acabar el partit amb empat 4-4, que permet al nostre equip continua a la part alta de la classificació, això si, ha perdut, un lloc passa de la cinquena posició a la sisena.

ALINEACIONS.

C.I.D.E., 4; Milan, Nuñez, Luque, Martinez, Campos, Lopez, Enseña i Florti.

RESERVES: Caimari, Escandell, Florenza i Alberti.

PREBENJAMINS B, 4; Ramirez, Torras, Mulet, Sienra, Bauza, Ramiz, Garau i Serra.

RESERVES; Pequeño, Lopez, Sanchiz i Salas.

ÀRBITRE; Rafael Gonzalez Martin.

CAMP; C.I.D.E. ( Son Rapinya).

Resultats i classificació prebenjamins primer any grup A.