mar 052017
 

BenjaminsA-Alcúdia (3)

 

Dues victòries i una derrota és el balanç d’aquesta jornada dels nostres benjamins, els A de Primera regional varen perdre dins Son Rapinya mentre que els B i C varen guanyar els seus respectius partits dins Son Caulelles.

La visita al C.I.D.E., ha significat la segona derrota consecutiva dels Benjamins A de primera regional, l’equip de Ciutat s’ha imposat amb un clar i rotund 4-0, que permet a l’equip estudiantil distanciar-se de cinc punts dels nostres representants, els quals continuen a la cinquena posició de la classificació.

C.I.D.E., 4; Oliver, Medina, Garcia, Ozuna, Ruiz, Moliona, Salamanca i Rojals.

RESERVES; Alarcon i Di Loreto.

SPORTING SANT MARÇAL “A”, 0; Rodriguez, Lopez, Oncala, Roibal, Alonso, Hidalgo, Villafierte i Terrones.

RESERVES; Sanchez, Mas, Porquer i Gimenez.

ÀRBITRA; Laura Juan Gimeno,.

CAMP; Cide (Son Rapinya.

Resultats i classificació benjamins a primera regional.

 

 

BENJAMINS B.

BenjaminsB-Balears (2)

Bon partit el jugat entre els nostres Benjamins i el Salla, dins Son Caulelles, amb el resultat final de 5-2 a favor del nostre equip.

Els nostres representants s’han avençat amb un avantatge de dos gols, 2-0, l’equip escolar ha reaccionat aconseguit empatar el partit, 2-2 a partir d’aquí els jugadors de l’Sporting s’han sobreposat en aquesta remuntada i han aconseguit tres gols que al final els a donat la victòria que els permet mantenir-se a la segona posició empatat  a punts amb el líder..

SPORTING SANT MARÇA ATLÈTIC, 5; Fernandez, Grau, Tugores, Fatima, Roibal, Mas, P. Terrones i Lopez.

RESERVES;  Porquer, Serra i S. Terrones.

SALLA, 2; Matas, Mateu, Garcia, Rebassa, Rodriguez, Sitjar, Badaseraye i Company.

RESERVES; Parra, Mendoza i Alberti.

ÀRBITRA; Marcos Garcia Del Sol.

CAMP; Municipal de Son Caulelles.

Resultats i classificació Benjamins B segona regional grup B.

BenjaminsC-Sallaatlètic (3)

BENJAMINS C.

Els Benjamins C de primer any, varen guanyar dins Son Caulelles, al Salla Atlètic per 6-1, amb aquest resultat esta situat a la sisena plaça a dos punts del tercer classificat.

SPORTING SANT MARÇAL ATLÈTIC B, 6; Cirer, Cano, Romero, Nuñez, Borga, Rossello, Garcia i Ceron.

RESERVES; Bujosa, Adelantado i Llado.

SALLA ATLÈTIC, 1 ; Fuster, Roca, Ferretjans, Almeida, Martinez, Roca, Gelabert i Garcia.

RESERVES; Palmer, Costa, Magaña i Corral.

ÀRBITRA; Jose Javier Benavent Rodriguez.

CAMP; Muinicipal de Son Caulelles.

Resultats i classificació Benjamins primer any grup B.