nov 282016
 

alevinsa-margariten-se-3

 

Els tres equips alevins de l’Sporting, varen perdre els seus respectius partits d’aquest cap de setmana, el A, dins Son Sardina, el B dins Son Caulelles i el C dins Son Fuster.

Els Alevins A de primera regional, continuen sense guanyar i cuers del grup A, varen perdre dins Son Sardina, per 5-1, els primers trenta minuts varen acabar amb el resultat de 2-0.

ALINEACIONS.

SON SARDINA, 5 ; Cerda, Mesquida, Genovard, Velez, A. Macias, L. Macias, Molias i Fuster.

RESERVES; Perez i Mayoral.

ALEVINS A, 1; ; Ortiz, Gil, Pocovi, Joan, Creus, Salom, Moreno i Deya,

RESERVES; Coll i Sureda.

Resultats i classificació alevins primera regional grup A. 

alevinsb-alaro-4

ALEVINS B.

Els Alevins B, que també militen a la primera regional grup D, varen perdre dins Son Caulelles per 5-6, contra l’Alaró “A”, i és la tercera derrota en els cinc darrers partits.

L’Sporting com en el darrer partit jugat dins Son Caulelles, es va avençar amb un clar 2-0, que l’equip d’Alaró abans d’acabar els primers trenta minuts ja havia remuntat, acabant la primera part amb empat 3-3.

A la segona part l’equip visitant va establir un clar resultat de 3-6, que fou maquillat per dos gols de l’Sporting que varen establir el definitiu 5-6.

ALINEACIONS.

BENJAMINS B, 5; Riera, Porras, Diaz, Bauza, Pacheco, Torras, Serra i Gracia.

RESERVES; Muñoz i Nuñez.

ALARÓ “A”, 6; Company, Alvarez, Mas, Hudig, Rodriguez, Perry, Roig i Alvarez.

RESERVES; Campins, Moreno i Marin.

ÀRBITRA; Sebastian Damina Ferretjams Arrom

Resultats i classificació Alevins Primera regional grup D.

alevinsc-santamonica-4

ALEVINS C.

Nova derrota dels Alevins C, que continuen sense aconseguir cap punt després de nou jornades.

La visita a Son Fuster per jugar conra el Juventud Son Oliva, va acabar amb el resultat de 10-0 a favor de l’equip local.

ALINEACIONS.

JUVENTUD SON OLIVA, 10, ; Gimenez, Gomez, Moraza, Romero, Lines, Moya, Traore i Artiguez.

RESERVES; Quinteros i Corrales.

ALEVINS C, 0 ; Montero, Rossello, Ballester, Ribas,Calafat, Barrio, Martinez i Giralt.

RESERVES; Massot.

ÀRBITRA; Angel Moreno Santamaria.

Resultats i classificació alevins segona regional grup G.