Abr 112017
 

IMG-20170405-WA0003

 

Els grups de les tres categories del torneig que comença dijous “Terra de Fang Cup”, ja estan confeccionats, una de les novetats és que a darrera hora s’ha donat de baixa dins la categoria d’infantils la U. E. Pla de na Tesa., i així han quedat els grups.

EQUIPS PARTICIPANTS I GRUPS.

INFANTILS

GRUP “A”.                                                                                                                                         GRUP “B”.

SPORTING SANT MARÇAL A.                                                                                  SPORTING SANT MARÇAL B

C. D. CIDE                                                                                                                        U. D. SOLLERENSE

INTERPLA F. C.                                                                                                             ATHLÈTIC MARRATXÍ.

PENYA ESPORTIVA S’ARENAL (PESA)

ALEVINS.

GRUP “A”.                                                                                                                                           GRUP “B”.

SPORTING SANT MARÇAL “A”·                                                                             SPORTING SANT MARÇAL “B”.

U.E. SANTA MARIA “A”.                                                                                            U. E. SANTA MARIA “B”.

ATHLÈTIC MARRATXI B.                                                                                         PENYA ESPORTIVA S’ARENAL (PESA).

C. D. FERRIOLENSE                                                                                                  ATHLÈTIC MARRATXI “·A”.

U. D. ALARO                                                                                                                ATHLÈTIC MARRATXI “C”.

BENJAMINS.

GRUP “A”                                                                                                                                      GRUP “B”.

SPORTING SANT MARÇAL “A”                                                                           SPORTING SANT MARÇAL “B”.

U. D. ALARÓ                                                                                                                U. D. ARENAL.

C. D. CALVIÀ                                                                                                               U. E. SANTA MARIA “A”.

U. E. SANTA MARIA “B”                                                                                        ATHLÈTIC MARRATXÍ.

C. D. CONSELL “B”.                                                                                                 PENYA ESPORTIVA S’ARENAL (PESA).

Tots els partits dels Alevins se jugaràn en el camp número 1, el més aprop de les oficines.

Tots els partits dels Benjamins se jugaràn en el camp numero 2, el qui hi ha davant el bar.