Nov 122012
 

Si l’Sporting de Preferent va aconseguir guanyar dins S’Arenal el de tercera va perdre dins Son Caulelles per 1-3 enfront del San Cayetano.

Les nines un pic més varen perdre dins Porto-Cristo per 8-1 i continuen sense sumar cap punt.

Dels equips base de tot, victòria, empats i derrotes.

PREFERENT P.J. G. E. P GF GC PUNTS
AT. RAFAL 13 10 1 2 33 20 31
ROTLET-MOLINAR 13 8 3 2 26 13 27
INDEPENDIENTE 13 8 3 2 26 16 27
GÈNOVA 13 7 5 1 30 16 26
SANTA CATLINA AT. 13 7 5 1 23 10 26
ARENAL 13 8 1 4 25 14 25
PLATGES DE CALVIA 13 5 5 3 16 6 20
LA UNION 13 5 4 4 26 17 19
SPORTING SANT MARÇAL 13 5 3 5 21 25 18
S’HORTA 13 5 2 6 16 25 17
PLA DE NA TESA 13 4 4 5 23 26 16
CARDASSAR 13 4 4 5 15 20 16
XILVAR 13 5 1 7 12 17 16
MURENSE 13 4 2 7 16 25 14
ALARO 13 3 3 7 19 30 12
ESCOLAR 13 2 4 7 14 18 10
SERVERENSE 12 1 7 4 9 13 10
POLLENÇA 13 1 6 6 11 19 9
ESPORLES 13 0 6 7 13 26 6
CAMPANET 12 1 3 8 10 28 6
TERCERA
VILAFRANCA 7 7 0 0 21 3 21
PINA 7 6 1 0 27 5 19
SON ROCA 7 4 2 1 14 12 14
SOLLER 7 4 2 1 11 9 14
SON SARDINA 7 3 2 2 18 8 11
S’HOSTALOT 6 3 0 3 9 14 9
SPORTING SANT MARÇAL 7 2 2 3 10 12 8
AT. MARRATXI 7 1 4 2 13 18 7
SAN CAYETANO 6 2 1 3 9 14 7
PALMA SON GOTLEU 6 2 1 3 7 13 7
UNION LATINA 6 1 3 2 9 17 6
CALA MILLOR 6 1 3 3 9 11 5
CONDOR 7 1 2 4 44 14 5
SON MACIÀ 7 1 2 4 11 20 5
CARDASSAR 6 1 1 4 14 15 4
CAMPANET 5 0 1 4 3 8 1

Els juvenils de Primera varen guanyar dins Porto-Cristo per 2-6, també el de segona es varen imposar al Recreatiu La Victòria per 4-1, que els permet continuar lider del seu grup.

JUVENILS PRIMERA P.J G E P G.F G.C. PUNTS
POBLENSE 11 9 2 0 27 7 29
FERRIOLENSE 11 8 1 2 30 10 25
MONTÜIRI 11 7 2 2 26 17 23
PLA DE NA TESA 11 7 1 3 39 21 22
A.LLUBI 11 6 3 2 31 22 21
ARTA 11 6 2 3 41 28 20
PORTO CRISTO 11 6 0 4 30 32 18
SP. SANT MARÇAL “A” 11 6 2 3 35 18 20
COLLERENSE 11 5 1 5 22 23 16
CARDASSAR 11 5 0 6 13 18 15
SANT JORDI 10 4 2 4 18 19 14
CAMPANET 10 3 4 3 15 17 13
CALVIA AT. 11 4 1 6 26 34 13
INDEPENDIENTE 10 3 2 5 19 20 11
LLUCMAJOR 10 3 2 5 15 17 11
FELANITX 11 3 2 6 13 18 11
ALGAIDA 11 2 4 5 21 25 10
GENOVA 11 1 4 6 18 31 7
MANACOR 11 1 2 8 14 39 5
ROTLET-MOLINAR 11 0 1 10 13 50 1
JUVENILS SEGONA GRUP B
SP, SANT MARÇAL”B” 4 4 0 0 14 4 12
SAN CAYETANO 4 3 1 0 11 7 10
MONTAURA 4 3 0 1 11 8 9
E.M. BINISSALEM 4 2 1 1 16 6 7
S’HORTA 3 2 0 1 11 5 6
SOLEDAD AT. 4 1 2 1 6 6 5
RTV. LA VICTORIA 3 1 1 1 8 6 4
PENYA S’ARENAL 4 1 1 2 2 10 4
PLA DE NA TESA 4 1 0 3 8 10 3
COLONIA SAN PEDRO 3 1 0 2 7 11 3
AQUARIUS 4 0 2 2 4 8 2
POLLENÇA AT. 4 0 2 2 2 10 2
AT. MARRATXI 3 0 0 3 5 14 0

Els cadets de Primera varen empatar dins Son Caulelles a 1-1 amb el Poblenc i continuen ocupant una de les darreres places de la classificació. Els de segona varen perdre dins Son Caulelles per 2-8 contra el Colònia de Sant Pere, i continua sense puntuar després de sis partits.

CADETS PRIMERA GRUP A P.J. G E P G.F. G.C PUNTS
MALLORCA 9 9 0 0 39 1 27
CAMPOS 9 8 1 0 28 8 25
AT.LA UNION 9 8 1 0 28 10 25
MANACOR 9 5 4 0 25 6 19
LA SALLE 9 6 1 2 26 9 19
AT. BALEARES 9 5 2 2 20 10 17
JUV. SALLISTA 9 4 0 5 32 19 12
SPORTING CIUTAT 9 3 3 3 25 13 12
POBLENSE 9 3 3 3 18 18 12
PLATGES DE CALVIA 9 2 3 4 11 17 9
LA SALLE AT. 9 2 3 4 14 24 9
SALLISTA AT. 9 2 1 6 8 24 7
ALCUDIA 9 2 0 7 15 26 6
SP. SANT MARÇAL “A” 9 1 2 6 6 21 5
CALVIA 9 0 0 9 11 52 0
SP. AT. CIUTAT 9 0 0 9 6 54 0
CADETS SEGONA GRUP B
COLONIA SAN PEDRO 6 5 1 0 23 7 16
SOLLERENSE 6 5 0 1 22 9 15
SANTA MARIA 5 4 0 1 17 6 12
SANT JORDI 6 3 2 1 14 6 11
SON FERRER 6 3 2 1 12 9 11
ESCOLAR 5 3 1 1 23 5 10
MANACORINS 5 3 0 2 8 6 9
LLOSETENSE 5 2 1 2 8 7 7
SON OLIVA 4 2 0 2 17 7 6
CC. SANTA CATALINA 5 2 0 3 11 12 6
SINEU 6 2 0 4 8 12 6
A. LLUBI 6 2 0 4 9 16 6
SON GOTLEU 6 1 0 5 5 21 3
SAN CAYETANO 5 0 1 4 3 23 1
SP. SANT MARÇAL “B” 6 0 0 6 7 41 0

Els infantils “A” varen perdre dins Son Caulelles contra el Son Ximelis per 1-3, i ocupa la part baixa de la taula classificatòria, l’infantil “B” descansava.

INFANTILS SEGONA GRUP C P.J. G E P G.F. G.C PUNTS
SPORTING AT. CIUTAT 8 7 1 0 27 5 22
INDEPENDIENTE 9 6 1 2 34 14 19
PENYA ARRABAL 8 6 1 1 17 8 19
SON SARDINA 7 4 3 0 23 6 15
JUV. BUNYOLA 9 4 2 3 26 19 14
AT. MARRATXI 8 4 2 2 23 20 14
SON CALIU 9 3 3 3 20 20 12
SPORTWORLD 8 3 2 3 7 8 11
E.M. BINISSALEM 8 3 2 3 13 15 11
ROTLET MOLINAR 7 3 0 4 19 17 9
MADRE ALBERTA 8 3 0 5 15 21 9
SON XIMELIS 7 2 2 3 15 20 8
AT. SON SERVERA 9 2 1 6 18 27 7
SP. SANT MARÇAL “A” 7 2 1 4 15 24 7
SON OLIVA 7 0 1 6 12 30 1
AT. CIDE 7 0 0 7 4 34 0

L’Aleví “A” continua la seva marxa triomfant i va guanyar al tercer classificat el Santa Catalina per 4-1, continua encapçalat la taula classificatòria empatat a punts amb el Ferriolenc, L’Aleví “B”, al igual que el “A”, conta els seus partits per victòries, i es va imposar al Petra per 6-2, continua al segon lloc de la classificació a tres punts del Cir. Sollerense, únic equip que ha guanyat als nostres representants, L’Aleví “C”,  va perdre dins S’Arenal per 5-3, i continua sense puntuar.

ALEVIN PRIMERA GRUP “A” PJ G E P G.F. G.C. PUNTS
SPORT. SANT MARÇAL “A” 6 5 1 0 35 8 16
FERRIOENSE 6 5 1 0 33 13 16
SANTA CATALINA AT. 6 4 0 2 20 15 12
SALLA 5 3 1 1 24 10 10
ESPORLES 6 3 1 2 29 25 10
SON FERRER 6 2 3 1 18 17 9
ES PLA 5 2 2 1 20 17 8
POLLENÇA 5 2 2 1 13 13 8
OLIMPIC 6 2 2 2 17 23 8
SON XIMELIS 5 2 1 2 22 23 7
ARTA 6 2 1 3 21 30 7
SP. RECREA.CIUTAT 6 2 0 4 12 24 6
BALEARS 4 1 1 2 12 10 4
SON CALIU 6 1 1 4 13 27 4
INDEPENDIENTE 6 0 1 5 8 24 1
PENYA ARRABAL 6 0 0 6 15 33 0
ALEVIN SEGONA GRUP “I”
CIRCULO SOLLERENSE 6 6 0 0 54 10 18
SPORTING SANT MARÇAL “B” 6 5 0 1 49 15 15
SOLLERENSE 5 5 0 0 39 13 15
PORT D’ANDRATX 6 5 0 1 29 15 15
SON XIMELIS 6 4 1 1 28 20 13
PETRA 6 4 0 2 29 13 12
RTVº ARENAL 6 3 0 3 29 30 9
AT. MARRATXI “A” 6 2 1 3 24 18 7
MADRE ALBERTA 5 2 1 2 18 20 7
AT. MARRATXI “B” 5 2 0 3 19 27 6
PENYA S’ARENAL 5 1 0 4 18 28 3
SPORTING SANT MARÇAL “C” 5 0 0 5 15 30 0
BELLVER PALMA 6 0 0 6 8 47 0
ATLETIC ES LICEU 5 0 0 5 8 48 0

El Benjamí “A” va guanyar per 8-0 al Palmanyola  i va lider del grup “E”, el benjamí “D” que milita al mateix grup descansava. El Benjamí “B” va perdre per 0-5 dins Son Caulelles contra el Sineu i es troba a la mitat de la classificació amb deu punts, el benjamí “C”  va perdre dins Es Pla de na Tesa per 2-1.

BENJAMIN GRUP “E” P.J G E P G.F. G.C. PUNTS
SPORTING SANT MARÇAL “A” 7 7 0 0 65 5 21
PLA NA TESA 6 6 0 0 31 4 18
AT. PLATGES DE CALVIA 5 4 0 1 22 13 15
VALLDEMOSSA AT- 6 3 3 0 19 14 12
JUV. BUNYOLA 7 3 2 2 20 21 11
URBANITZCIONS 7 3 1 3 18 28 10
SPORTING SANT MARÇAL “D” 5 3 0 2 22 12 9
AT. MARRATXI 6 3 0 3 16 24 9
RECREATIU ARENAL “A” 6 2 1 3 16 14 7
INTERPLA 7 2 1 4 18 24 7
PALMANYOLA 7 1 0 6 14 35 3
SINEU 6 0 0 6 9 27 0
ESPORLES 6 0 0 6 4 35 0
BENJAMIN GRUP “F” P.J G E P G.F. G.C. PUNTS
ARENAL 7 6 0 1 36 9 18
PORT D’ANDRATX 6 5 1 0 31 6 16
SON CALIU 6 5 0 1 22 13 15
INTERPLA 7 4 3 0 19 14 12
SINEU 7 4 1 2 36 20 13
SANTA MARIA 6 4 0 2 28 14 12
SPORTING SANT MARÇAL “B” 6 3 1 2 18 16 10
CALVIA AT. 7 3 1 3 27 28 10
AT. MARRATXI 6 3 0 3 16 23 9
ALARO 7 2 2 3 29 32 8
LLOSETENSE 6 1 2 3 10 16 5
AT. MONTAURA 6 1 1 4 12 19 4
PLA DE NA TESA 7 1 0 6 8 25 3
AT. ES LICEU 7 1 0 6 9 29 3
PENYA S’ARENAL 7 0 0 7 9 49 0
BENJAMINS GRUP G P.J G E P G.F. G.C. PUNTS
SON CALIU 6 5 0 1 33 9 15
ARENAL 5 5 0 0 25 8 15
CALVIA 6 4 1 1 28 13 13
PLATGES DE CALVIA 4 4 0 0 22 5 12
SOLLERENSE 6 3 2 1 24 20 11
PLA DE NA TESA 5 2 1 2 11 6 7
ESPORLES 6 2 1 3 25 25 7
ANDRATX 5 2 0 3 8 16 6
AGORA PORTALS 7 2 0 5 18 39 6
SPORTING SANT MARÇAL “C” 6 1 2 3 17 18 5
CIRCULO SOLLERENSE 6 1 1 4 10 21 4
AT. DE PAGUERA 3 0 0 3 4 12 0
SON FERRER 5 0 0 5 6 39 0

Els pre-benjamins l'”A” va guanyar per 11-1 al At. Manacor, mentre que el “B” i el “C” descansaven.

PRE BNEJAMINS GRUP “B” P.J G E P G.F. G.C. PUNTS
SOLLERENSE 8 8 0 0 46 0 24
PLA DE NA TESA 7 6 0 1 31 14 18
RECREATIU MARRATXI 7 5 0 2 27 15 15
SPORTING SANT MARÇAL “C” 6 4 0 2 19 11 12
E.M. BINISSALEM 6 3 2 1 16 15 11
POBLENC 6 3 0 3 23 13 9
MONTAURA 7 3 0 4 12 20 9
AT. MARRATXI 7 3 1 3 18 14 7
INTERPLA 6 2 1 3 17 15 7
SANTA MARIA 6 2 0 4 11 23 6
SALLISTA AT. 7 2 0 5 11 35 6
SA FORTALESA 6 1 1 4 5 21 4
SPORTING SANT MARÇAL “B” 7 0 2 5 6 24 2
RAMON LLULL 6 0 1 5 4 26 1
PRE BENJAMINS GRUP “D” P.J G E P G.F. G.C. PUNTS
AQUARIUS 7 7 0 0 32 8 21
AT. SON SERVERA 7 6 1 0 55 8 19
PORTO CRISTO 8 6 1 1 47 13 19
ARENAL 7 5 1 1 45 8 16
SPORTING SANT MARÇAL “A” 8 5 0 3 46 24 15
JUVE. CAN PICAFORT 8 4 1 3 42 9 13
ALGAIDA 8 4 0 4 24 28 12
FELANITX 8 3 1 4 19 21 10
CAN PICAFORT 7 3 1 3 19 23 10
CARDASSAR 7 3 0 4 20 22 9
MARGARITENSE 7 2 1 4 23 18 7
ES PLA 6 2 0 4 8 28 6
SINEU 8 1 0 7 6 53 3
AT. MANACOR 7 0 1 6 7 51 1
PLA DE NA TESA 7 0 0 7 4 83 0
FEMENI F-11 P.J G E P G.F. G.C. PUNTS
COLLERENSE 8 7 1 0 43 7 22
S’HORTA 6 5 1 0 20 10 16
PORTO CRISTO 7 5 0 2 47 16 15
POBLENSE 7 5 0 2 27 16 15
ROTLET MOLINAR 6 4 2 0 34 7 14
CIRCULO SOLLERENSE 7 4 0 3 14 12 12
SON ROCA 7 4 0 3 19 21 12
AT. RAFAL 6 3 0 3 15 18 9
CONSELL 7 2 1 4 11 20 7
PLATGES DE CALVIA 7 2 1 4 16 28 7
ESCOLAR 7 2 0 5 12 30 6
JUVENTUD BUNYOLA 6 1 0 5 5 23 3
SPORTING SANT MARÇAL 6 0 0 6 7 30 0
SANTA MARIA AT. 7 0 0 7 6 38 0