oct 042012
 

Aquests són les classificacions de totes les categories, desprès d’haver-se jugar els partits corresponents als dies 28 al 30 de setembre.

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SANTA CATALINA ATº

14

6

4

2

0

12

3

0

 

2

ATº RAFAL

13

6

4

1

1

15

7

0

 

3

ARENAL

13

6

4

1

1

10

3

0

 

4

S’HORTA

12

6

4

0

2

7

7

0

 

5

INDEPENDIENTE C/R

11

6

3

2

1

13

6

0

 

6

GENOVA

11

6

3

2

1

14

9

0

 

7

ROTLET-MOLINAR “A”

10

6

3

1

2

7

5

0

 

8

PLATGES DE CALVIA

9

6

2

3

1

7

3

0

 

9

SP. SANT MARÇAL “A”

9

6

2

3

1

7

6

0

 

10

XILVAR

9

6

3

0

3

5

5

0

 

11

MURENSE

8

6

2

2

2

4

4

0

 

12

CARDASSAR “A”

8

6

2

2

2

8

9

0

 

13

PLA DE NA TESA

6

6

1

3

2

7

9

0

 

14

ALARO

5

6

1

2

3

8

14

0

 

15

CAMPANET “A”

5

5

1

2

2

6

12

0

 

16

ESPORLES

4

6

0

4

2

6

11

0

 

17

LA UNION

4

6

1

1

4

5

11

0

 

18

SERVERENSE

3

5

0

3

2

5

7

0

 

19

POLLENÇA

3

6

0

3

3

3

10

0

 

20

ESCOLAR

1

6

0

1

5

1

9

0

 

TERCERA REGIONAL

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

PINA

3

1

1

0

0

3

1

0

 

1

SOLLER “B”

3

1

1

0

0

3

1

0

 

3

S’HOSTALOT

3

1

1

0

0

2

1

0

 

3

SON ROCA UNIÓN SERRALTA

3

1

1

0

0

2

1

0

 

5

SON SARDINA

1

1

0

1

0

2

2

0

 

5

UNIÓN LATINA

1

1

0

1

0

2

2

0

 

7

ATº MARRATXÍ

1

1

0

1

0

1

1

0

 

7

CAMPANET “B”

1

1

0

1

0

1

1

0

 

7

SON MACIÀ

1

1

0

1

0

1

1

0

 

7

SP. SANT MARCAL “B”

1

1

0

1

0

1

1

0

 

11

CONDOR

0

0

0

0

0

0

0

0

 

11

PALMA DE SON GOTLEU

0

0

0

0

0

0

0

0

 

11

VILAFRANCA

0

0

0

0

0

0

0

0

 

14

CALA MILLOR

0

1

0

0

1

1

2

0

 

14

SAN CAYETANO

0

1

0

0

1

1

2

0

 

16

CARDASSAR “B”

0

1

0

0

1

1

3

0

 

16

MARIA DE LA SALUT

0

1

0

0

1

1

3

0

 

JUVENILS “A” PRIMERA REGIONAL

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

POBLENSE “B”

13

5

4

1

0

12

4

0

 

2

PLA DE NA TESA

12

5

4

0

1

23

4

0

 

3

FERRIOLENSE “B”

12

5

4

0

1

12

5

0

 

4

COLLERENSE

12

5

4

0

1

12

7

0

 

5

A-LLUBI

10

5

3

1

1

16

11

0

 

6

ARTA

8

5

2

2

1

17

15

0

 

7

MONTUIRI D.AT.B.

8

5

2

2

1

13

11

0

 

8

CAMPANET

8

5

2

2

1

12

12

0

 

9

ALGAIDA

7

4

2

1

1

7

4

0

 

10

LLUCMAJOR D. E.

7

5

2

1

2

9

7

0

 

11

PORTO CRISTO

6

5

2

0

3

14

16

0

 

12

SP. SANT MARÇAL

5

4

1

2

1

6

6

0

 

13

FELANITX

5

5

1

2

2

8

9

0

 

14

INDEPENDIENTE C/R

4

5

1

1

3

10

12

0

 

15

SANT JORDI

4

5

1

1

3

7

11

0

 

16

MANACOR “C”

4

5

1

1

3

7

12

0

 

17

GENOVA

4

5

1

1

3

7

14

0

 

18

CALVIA ATº DEL C.

3

4

1

0

3

7

12

0

 

19

CARDASSAR

3

4

1

0

3

4

9

0

 

20

ROTLET-MOLINAR “A”

0

5

0

0

5

8

30

0

 

CADETS “A” PRIMERA GRUP “A”

 

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

MALLORCA

9

3

3

0

0

13

0

0

 

2

ATº BALEARES

7

3

2

1

0

11

3

0

 

3

ATº LA UNION

7

3

2

1

0

7

3

0

 

4

CAMPOS

7

3

2

1

0

6

3

0

 

5

SP. CIUTAT DE PALMA

5

3

1

2

0

11

3

0

 

6

PLATGES DE CALVIA

5

3

1

2

0

4

2

0

 

7

MANACOR

4

2

1

1

0

10

0

0

 

8

POBLENSE

4

3

1

1

1

6

5

0

 

9

LA SALLE

4

3

1

1

1

4

3

0

 

10

LA SALLE ATº

4

3

1

1

1

6

9

0

 

11

ALCUDIA

3

3

1

0

2

4

7

0

 

11

SALLISTA ATº

3

3

1

0

2

4

7

0

 

13

SP. SANT MARÇAL

1

2

0

1

1

2

4

0

 

14

JUV. SALLISTA DEL C.

0

3

0

0

3

3

11

0

 

15

CALVIA

0

3

0

0

3

4

16

0

 

16

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

0

3

0

0

3

1

20

0

 

CADETS  “B” SEGONA GRUP B

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SON OLIVA

3

1

1

0

0

14

1

0

 

2

SANTA MARIA

3

1

1

0

0

6

0

0

 

3

SON FERRER

3

1

1

0

0

4

0

0

 

4

SOLLERENSE D.S.

3

1

1

0

0

4

1

0

 

5

PALMA DE SON GOTLEU

3

1

1

0

0

2

1

0

 

6

COL. SAN PEDRO

1

1

0

1

0

1

1

0

 

6

ESCOLAR

1

1

0

1

0

1

1

0

 

8

LLOSETENSE

1

1

0

1

0

0

0

0

 

8

SANT JORDI

1

1

0

1

0

0

0

0

 

10

MANACORINS

0

0

0

0

0

0

0

0

 

11

SAN CAYETANO

0

1

0

0

1

1

2

0

 

12

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

0

1

0

0

1

1

4

0

 

13

SINEU

0

1

0

0

1

0

4

0

 

14

A-LLUBI

0

1

0

0

1

0

6

0

 

15

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.

0

1

0

0

1

1

14

0

 

INFANTILS “A” SEGONA GRUP C

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SP. ATº CIUTAT DE PALMA

9

3

3

0

0

11

1

0

 

2

RTVº PENYA ARRABAL

9

3

3

0

0

7

2

0

 

3

JUV. BUNYOLA

7

3

2

1

0

17

7

0

 

4

SON CALIU

7

3

2

1

0

8

2

0

 

5

INDEPENDIENTE C/R

6

3

2

0

1

11

6

0

 

6

ATº SON SERVERA DEL S.

6

3

2

0

1

11

7

0

 

7

SON SARDINA

4

2

1

1

0

7

5

0

 

8

ROTLET-MOLINAR

3

3

1

0

2

6

6

0

 

9

SPORTWORLD DEL A.

3

3

1

0

2

2

4

0

 

10

ATº MARRATXÍ

1

1

0

1

0

4

4

0

 

11

SON XIMELIS

1

2

0

1

1

5

6

0

 

12

SP. SANT MARÇAL

1

2

0

1

1

2

8

0

 

13

E.M.BINISALEM DEL B.

0

1

0

0

1

1

2

0

 

14

MADRE ALBERTA

0

2

0

0

2

1

7

0

 

15

SON OLIVA ATº D.S.O.

0

3

0

0

3

4

16

0

 

16

ATLETICO CIDE

0

3

0

0

3

3

17

0

 

INFANTILS “B” SEGONA GRUP E

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SINEU

9

3

3

0

0

10

5

0

 

2

SALLA

7

3

2

1

0

13

3

0

 

3

SAN CAYETANO

7

3

2

1

0

5

2

0

 

4

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

6

3

2

0

1

12

4

0

 

5

ALCUDIA

6

3

2

0

1

8

2

0

 

6

MURENSE

6

3

2

0

1

5

10

0

 

7

XILVAR

5

3

1

2

0

4

1

0

 

8

ALGAIDA

5

3

1

2

0

6

4

0

 

9

PETRA

4

3

1

1

1

7

6

0

 

10

SON CLADERA

3

2

1

0

1

5

4

0

 

11

ATº LA UNION

3

3

1

0

2

6

7

0

 

12

A- LLUBÍ

3

2

1

0

1

1

3

0

 

13

PENYA ESP-S’ARENAL

2

3

0

2

1

2

3

0

 

14

SANT JORDI

1

3

0

1

2

4

8

0

 

15

C.C.STA.CATALINA D.S.C.AT

0

2

0

0

2

3

7

0

 

16

FELANITX

0

3

0

0

3

4

13

0

 

17

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

0

3

0

0

3

1

14

0

 

BENJAMINS “A” I “D” GRUP E

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SP. SANT MARCAL

3

1

1

0

0

7

1

0

 

2

SANT MARÇAL

3

1

1

0

0

6

4

0

 

3

JUV. BUNYOLA

3

1

1

0

0

5

3

0

 

4

VALLDEMOSSA ATº

3

1

1

0

0

3

1

0

 

5

INTERPLÀ “B”

3

1

1

0

0

4

3

0

 

5

PLA DE NA TESA

3

1

1

0

0

4

3

0

 

5

RTVº ARENAL DEL A. “B”

3

1

1

0

0

4

3

0

 

8

ATº MARRATXÍ “A”

0

1

0

0

1

3

4

0

 

8

PALMANYOLA

0

1

0

0

1

3

4

0

 

8

SINEU “B”

0

1

0

0

1

3

4

0

 

11

URBANITZACIONS

0

1

0

0

1

4

6

0

 

12

ATº PL. DE CALVIA DEL P.C.

0

1

0

0

1

3

5

0

 

13

ESPORLES “B”

0

1

0

0

1

1

3

0

 

14

RTVº ARENAL DEL A. “A”

0

1

0

0

1

1

7

0

 

BENJAMINS “B” GRUP F

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SANTA MARIA

3

1

1

0

0

7

0

0

 

2

SON CALIU “B”

3

1

1

0

0

6

0

0

 

3

ARENAL “B”

3

1

1

0

0

6

1

0

 

3

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. “A”

3

1

1

0

0

6

1

0

 

5

CALVIA ATº DEL C.

3

1

1

0

0

7

3

0

 

6

INTERPLÀ “A”

3

1

1

0

0

5

3

0

 

7

ALARÓ

1

1

0

1

0

2

2

0

 

7

LLOSETENSE “B”

1

1

0

1

0

2

2

0

 

9

PORT D’ANDRATX

0

0

0

0

0

0

0

0

 

10

SINEU “A”

0

1

0

0

1

3

5

0

 

11

ATº MONTAURA D.M.

0

1

0

0

1

3

7

0

 

12

ATº MARRATXÍ “B”

0

1

0

0

1

1

6

0

 

12

PENYA ESP.S’ARENAL

0

1

0

0

1

1

6

0

 

14

ATLETIC ES LICEU

0

1

0

0

1

0

6

0

 

15

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T. “A”

0

1

0

0

1

0

7

0

 

PRE-BENJAMINS “A” GRUP C

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

ALGAIDA “B”

6

2

2

0

0

18

2

0

 

1

SP. SANT MARÇAL

6

2

2

0

0

18

2

0

 

3

ATº SON SERVERA DEL S.

6

2

2

0

0

12

2

0

 

4

JUV. C’AN PICAFORT “A”

3

2

1

0

1

9

3

0

 

5

CARDASSAR “B”

3

1

1

0

0

5

1

0

 

6

ARENAL

3

2

1

0

1

6

4

0

 

7

FELANITX “A”

3

2

1

0

1

6

5

0

 

8

PORTO CRISTO “A”

3

1

1

0

0

4

3

0

 

9

AQUARIUS CAMPOS D. C.

3

1

1

0

0

3

2

0

 

10

ES PLA

0

0

0

0

0

0

0

0

 

11

MARGARITENSE

0

2

0

0

2

5

9

0

 

12

ATº MANACOR

0

1

0

0

1

1

5

0

 

13

JUV. C’AN PICAFORT “B”

0

2

0

0

2

2

14

0

 

13

SINEU

0

2

0

0

2

2

14

0

 

15

PLA DE NA TESA ATº del P.D.N.T.

0

2

0

0

2

0

25

0

 

PRE-BENJAMINS “B” I “C” GRUP B

quipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

SOLLERENSE D.S.

6

2

2

0

0

12

0

0

 

2

INTERPLÀ

4

2

1

1

0

9

4

0

 

3

POBLENÇ ATº D. P.

3

1

1

0

0

8

0

0

 

4

SANTA MARIA “B”

3

1

1

0

0

5

1

0

 

5

SANT MARÇAL

3

1

1

0

0

5

3

0

 

6

PLA DE NA TESA

3

2

1

0

1

6

5

0

 

7

RTVº MARRATXÍ

3

2

1

0

1

2

8

0

 

8

E.M.BINISALEM DEL B.

1

1

0

1

0

3

3

0

 

9

APA BTº RAMON LLULL

0

0

0

0

0

0

0

0

 

9

SA FORTALESA

0

0

0

0

0

0

0

0

 

11

ATº MARRATXÍ

0

1

0

0

1

1

2

0

 

12

MONTAURA

0

1

0

0

1

3

5

0

 

13

SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.S.M.

0

2

0

0

2

1

11

0

 

14

SALLISTA ATº

0

2

0

0

2

1

14

0

 

FEMENI F-11

quipos

Partidos

Goles

Descuento

 

Puntos

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Puntos

 

1

COLLERENSE “C”

6

2

2

0

0

10

3

0

 

2

CIRC.SOLLERENSE DEL S.

6

2

2

0

0

6

2

0

 

3

SON ROCA UNION SERRALTA

6

2

2

0

0

4

2

0

 

4

ROTLET MOLINAR

3

1

1

0

0

6

0

0

 

5

S’HORTA

3

1

1

0

0

1

0

0

 

6

ESCOLAR

0

0

0

0

0

0

0

0

 

7

ATº RAFAL

0

1

0

0

1

1

2

0

 

7

CONSELL

0

1

0

0

1

1

2

0

 

7

SP. SANT MARCAL

0

1

0

0

1

1

2

0

 

10

SANTA MARIA ATº

0

1

0

0

1

0

1

0

 

11

PORTO CRISTO

0

1

0

0

1

3

5

0

 

12

PLATGES DE CALVIA

0

1

0

0

1

1

4

0

 

13

JUV. BUNYOLA

0

1

0

0

1

0

5

0

 

14

POBLENSE

0

1

0

0

1

0

6

0