oct 262015
 

PrebenjaminsA-At.SonCaliu (5)

 

Cap dels dos equips de prebenjamins, varen perdre aquest cap de setmana, el “A”, va guanyar dins el Salla i el “B” va empatar dins el Balears.

Els prebenjamins A, que juguen la lliga en el grup D, varen aconseguir la victòria, dins el camp de La Salle, per 1-2 contra el Salla.

La primera part ja va acabar amb el resultat de 0-1, a la segona, l’Sporting va marcar el 0-2 i el Salla va aconseguir el seu únic gol.

Amb aquest resultat, el nostre representat continua imbatut i es col·loca a la segona plaça de la classificació a dos punts del líder l’Arenal.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1) Cirer, 3) Romero 5) Adelantado, 6) Rossello, 10) Garcia), 12) Llado; 14) Borga), 17) Cano, 4) Nuñez, 25) Bujosa.

SALLA; 3) Planisi, 4) Sitjar, 5) Mateu, 6) Palmer, 8) Rodriguez, 9) Company, 12) Parra, 13) Sanchez, 1) Matas, 7) Badaseraye, 10) Ortega , 11) Garcia.

GOLS; 0-1 minut 7 Borga, 0-2 minut 23 Rossello, 1-2 minut 29 Mateu

CAMP; Poliesportiu La Salle.

ÀRBITRA; David Trujillo Ruiz.

PrebenjaminsA (4)

 

 

Els prebenjamins B, juguen la Copa Federació, en el grup C, i varen aconseguir empatar dins Son Malferit, contra el Balears, 2-2.

La primera ja va acabar amb empat 1-1. A la segona es torna avençar l’Sporting i com va passar a la primera jornada en el darrer minut va aconseguir el gol que col·locava al marcador l’empat definitiu.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1) Simonet, 2)  A. Català, 3)Vidal, 5) P. Català, 6) Serra, 7) Gomis, 8) Bauza 9) Ramis, 10) Pastor, 15) Ramirez,

 BALEARS3) Gonzalez, 5) Villar, 6) Gomez, 8) Coba, 9) Pineda, 12)Gomez, 13) Gamundi, 14) Martinez, 4) Yekinni, 7) Martin, 10) Frau, 11) Domingo.

GOLS; 0-1 minut 2 Gomiz, 1-1 minut 17 Villar, 1-2 minut 38 Gomiz, 2-2 minut 40 Villas

CAMP; Son Malferit.

ÀRBITRA; Juan Miguel Coll Juaneda.

NOTA; En els partits de futbol set, no hi ha canvis, tots els jugadors han de jugar al menys dues parts de les quatre que conformen el partit.

Resultats i classificació Prebenjamins A grup D.

Resultats i classificació Prebenjamins B Copa federació grup C.