Feb 012017
 

AlevinsA-Genova (3)

 

Els tres equips alevins del nostre club, dos de primera regional i un de segona regional, no varen guanyar els seus respectius partits, el A va perdre a fora i el B i el C. el varen fer dins Son Caulelles.

Els Alevins A varen jugar dissabte contra el Santa Ponça “A”, i varen perdre per 6-2, la primera part ja va acabar amb el resultat de 5-0, el nostre equip continua cuer del grup i sense saber que és guanyar un partit, i és l’equip menys golejador i el més golejat.

ALINEACIONS.

SANTA PONÇA A, 6; Merida, Panaque, Quintana, Grimaldos, Porto, Garcia, Muñoz i Martinez.

RESERVES; Riera, Gil i Nuñez.

ALEVINS A; 2 ; Ortiz, Gil, Pocovi, Joan, Salom, Moreno, Deya i Coll.

RESERVES; Sureeda.

ÀRBITRA; Santiago Eduardo Verger Verdera.

CAMP; Municipal de Santa Ponça.

Resultats i classificació Alevins A Primera Regional grup A.

AlevinsB-PollençaiPort (2)

ALEVINS B.

Els Alevins B, també varen perdre, aquest dins Son Caulelles, contra el Consell, equip que ocupa la dotzena posició, es varen imposar per un ajustat 3-4, , després de dominar en el marcador amb un clar 1-4, amb aquest resultat el nostre equip continua a la desena posició del grup D de la primera regional.

ALINEACIONS.

ALEVINS B, 3;  Riera, Muñoz, Porras, Diaz, Bauza, Creus, Torras i Serra.

RESERVES; Pacheco i Gracia.

C.D. CONSELL. 4; Vargas. Oyarzun, Gamundi, Alcolea, Navarro, Vaz, Arrom i Ferrer.

RESERVES; Lomas, Pujol, Sastre.

ÀRBITRA; Aleksandar Ivaylov Angelov.

CAMP:  Municipal de Son Caulelles.

Resultats i classificació Alevins B primera regional grup D.

AlevinsC-CiutatPalma (2)

ALEVINS C.

Els Alevins C de segona regional grup G, varen perdre dins Son Caulelles, contra l’Sporting Recreatiu Ciutat de Palma per 0-10, la primera part l’equip visitant ja guanyava per 0-4.

Els nostres alevins continuen cuers amb un sol punt.

ALINEACIONS.

ALEVINS C, 0; Montero, Rossello, Ballester, Calafat, Barrio, Juan, Giralt i Massot.

RESERVES; Scarpa i Martinez.

SPORTING RECREATIU CIUTAT DE PALMA, 10; Calero, Borga, Escandell, Irago, Carrillo, Cladera, Mercedes, Lara.

RESERVES; Gonzalez, Ventrice, Marin i Blanco.

ÀRBITRA; Aleksandar Ivaylov Angelov.

CAMP:  Municipal de Son Caulelles.

Resultats i classificació alevins c segona regional grup G.