oct 262015
 

BenjaminaA-At.Liceu (3)

 

Els Benjamins A i B, varen guanyar els seus respectius partits, el A, dins Bunyola i el B dins Son Caulelles, mentre que el C i el D varen perdre dins el Rafal i dins Son Caulelles.

Els Benjamins “A”, es varen imposar clarament dins Bunyola, per 0-5, amb aquest resultat, continuen imbatuts i a dos punts del Recreatiu Arenal A.

La primera part va acabar amb el resultat de 0-2, a la segona l’Sporting va aconseguir tres gols més, arrodonit el marcador amb el 0-5.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1) Riera, 2) Muñoz, 3) Alonso, 5) Diaz, 6) Bauza, 7) Creus, 8) Pacheco, 9) Torras, 11) Sastre.

 BUNYOLA CLUB DE FUTBOL; 1) Ferrer, 2) Orell, 3) Quetglas, 4) Bujosa, 5) Ashby, 6) Santos, 7) Ll. Tudela, 8) Garcia, 9) J. Tudela, 10) Tejada, 11) Crespi, 13) Medina.

GOLS; 0-1 minut 4 Torras, 0-2 minut 9 ) Pacheco, 0-3 minut 26 Diaz, 0-4 minut 46 Torras, 0-5 minut 48 Bauza.

CAMP; Miquel Bestard.

ÀRBITRA; José Ferrer Nonell.

BenjaminsA-Joventudcorbmari

 

 

 

Els Benjamins B, que també juguen al grup F, com el A, després de dues derrotes varen aconseguir la primera victòria de la temporada, guanyat dins Son Caulelles al Palmanyola per 4-2.

La primera part va acabar amb el resultat de 3-1 a favor de l’Sporting.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1) Teran, 2) Ribas,  3) Barrera, , 4) Barcelo , 10) Giralt, 15) Bouza, 16) Calafat, 6) Porquer, 7) Barrio.

 PALMANYOLA; 1) Huelano, 2) Pascual, 6) Almario, 7) Perez, 8) Pericas, 9) Gaete, 10) Amengual, 14) Paredes, 3) Perez..

GOLS; 1-0 minut  Barcelo, 1-1 minut 7 Perez, 2-1 minut 9 Bouza, 3-1 minut 12 Barrio, 3-2 minut 30 Amengual, 4-2 minut 41 Gracia.

CAMP; Municipal Son Caulelles.

ÀRBITRA; Jose Javier Benanvent Rodriguez.

 

BenjaminsC-RotletMolinar (2)

 

 

Els Benjamins C, juguen la Copa Federació, grup A, i varen perdre dins El Rafal, per 3-2, a pesar d’aquest resultat continuen encapçalat la classificació, empatats a sis punts amb el mateix At. Rafal i el Rotlet Molinar.
La primera part va acabar amb el resultat 2-1, l’Sporting va empatar a la segona, però dos minuts després, novament va marcar l’At. Rafal el gol que els donaria la victòria i els tres punts.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1) Rodriguez, 4) Oncala, 6) Roibal, 7) Lopez, 8) Alonso, 9) Hidalgo, 10) Villafuerte, 11) Terrones 12) Gimenez.

ATLÈTIC RAFAL; 1) Barea, 3) Palou, 5) Ogbeide, 6) Oriabure, 7) Jimenez, 8) Vizcaino, 9) Isaac, 11) Koomson, 4) Gonzalez, 10) Sosa, 13) Roig, 14) Benites.

GOLS; 1-0 minut 6 Vizcaino, 1-1 minut 11 Terrones, 2-1 minut 21 Oriabure, 2-2 minut 29 Roibal, 3-2 minut 31 Koomson.

CAMP; Rafal

ÀRBITRA; Amy Peñalver Pearce.

BenjaminsC (2)

 

 

 

Els Benjamins D, que també juguen la Copa federació, el fan dins el grup B., i varen perdre dins Son Caulelles, contra el Recreatiu Àgora Portals per 1-8, la primera part va acabar amb el resultat de 0-3.

Després de tres jornades ocupant la quarta plaça amb tres punts.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1) Puigarnau, 4) B. Sanchez,  6) Terrones, 7) Soberanas, ,8) Sanchez-Guerrero, 18) Mas, 28) Mesquida, 16) R. Sanchez..

 RECREATIU ÀGORA PORTALS; 1) Gonzalez, 3) Echeverry, 4) Carpintero, 5) Di Loreto, 9) Ozonas, 22) SanRafael, 25) Zakharov, 2) Sastre, 8) Morell.

GOLS; 0-1 minut 7 Morell, 0-2 minuit 14 Carpintero, 0-3 minut 24 Carpintero, 0-4 minut 27 San Rafael, 0-5 minut 32 Morell, 0-6 minut 36 Morell, 0-7 minut 38 Carpintero, 1-7 minut 39 R. Sanchez, 1-2 minut 40 San Rafael

CAMP; Municipal de SonCaulelles

ÀRBITRA; Jose Javier Benanvent Rodriguez..

NOTA; En els partits de futbol set, no hi ha canvis, tots els jugadors han de jugar al menys dues parts de les quatre que conformen el partit.

Resultats i classificació Benjamins A i B, grup F.

Resultats i classificació Benjamins C Copa Federació grup A.

Resultats i classificació Benjamins DCopa Federació grup B.