mar 312018
 
El orgqanització con concejales y Toni Prats que fue anomenajta, y los trofeos que se entregarán

L’orgqanització amb regidors i Toni Prats que fou anomenajta, i els trofeus que se entregaran

Avui dissabte, tercera jornada de la segona edició de la “Terra Fang Cup”, com en dies anteriors, podeu consultar els partits, els resultats i les classificacions, així com acabin els encontres.

                                                                   HORARI I PARTITS

                                                                  DISSABTE 31 DE MARÇ

CAMP 1                                                                                                                         CAMP 2

PREBENJAMINES PREBENJAMINES

HORA

RES.

RES.

9

SPORTING “A” – CAMPOS

 0-0

9,3

SPORTING “B” – INTERPLA

 2-1

ATLÉTICO RAFAL – LA SALLE

 0-5

BENJAMINES

benjamina

10

SPORTING “A” – ARENAL

 2-3

SANTA MARIA “A” – SON CALIU

6-0

10,3

SANTA MARIA “B” – INTERPLA

 0-3

URBANIZACIONES – Rotlet MOLINAR

 1-3

ALEVINES

ALEVINES

11

SPORTING “A” – CAMPOS

 2-0

SON CALIU – SANTA MARIA

 3-0

11,3

PESA “A” – INTERPLA

 3-0

CIUDAD DE PALMA – SPORTING “B”

1-1

PREBENJAMINES

PREBENJAMINES

12

LA SALLE – INTERPLA

CAMPOS (por pp) – SPORTING SAN MARÇAL

 1-1

BENJAMINES

BENJAMINES

12,3

INTERPLA – Rotlet-MOLINAR

 1-2

URBANIZACIONES – ARENAL pp

 0-0

ALEVINES

ALEVINES

13

SPORTING A- SPORTING “B”

 5-2

SON CALIU – PESA “A”

 2-0

INFANTILES

15

SON OLIVA – CIUDAD DE PALMA

0-2

16

SPORTING “A” – SON CALIU

 0-2

17

SÓLLER – PESA

 3-1

18

SPORTING “B” – ALARO

 0-1

19

PRIMERA SEMIFINAL

SON CALIU – UD sollerense

20

SEGUNDA SEMIFINAL

SPORTING B – SPORTING “A”

clasificaciones

INFANTILES GRUPO A J. G. E. P GF GC P. INFANTILES GRUPO B J G E P GF GC P
SON CALIU 3  3  0  0  11  2  9 SPORTING B  3  2  0  1  3  2  6
SPORTING A 3  1  1  1  2 3 4 UD sollerense  3  1  1  1  5  4 4
SP. CIUDAD DE PALMA 3 1 0 2 4 4 3 U.D. ALARO  3 1 1  2  2  4 4
SON OLIVA 3  0  1  2  1  9  0
PESA

P

3 1 0 2 2 4 3
                               
ALEVINES GRUPO A               ALEVINES GRUPO B              
SPORTING A. 4 3 1  0  12  1  10 SON CALIU  4  2  2  0  5 1  8
PESA “A”. 4 3  0  1  7  3  9 SPORTING B  4  1  3  0 7 1 6
PESA “B” 4  2 1 1  5 2  7 SPI. CIUDAD DE PALMA 4  1  3 0  4 1 5
INTERPLA FC0  4  1  0  3  5 11 3 LA SALLE  4  1  2  1  1  1 5
CAMPOS 4 0  0  4  1 11  0 UE SANTA MARIA 4  0  0  4  0 9  0
                               
BENJAMINES GRUPO A               BENJAMINES GRUPO B              
INTERPLA FC 3  3 0  0 9  1 9 URBANIZACIONES  3 2  1 0
 9  3  7
UD ARENAL 3  2 0  1  6 4 6 Rotlet-MOLINAR 3  2  0  1 4 3 6
UE SANTA MARIA B 3  1 0  2 3 8 3 UE SANTA MARIA A  3  1  1  1  8 3  4
SPORTING A 3  0  0 3 5 10  0 SON CALIU  3  0  0  3  0 12  0
                               
PREBENJAMINES                              
LA SALLE  5  5  0  0  15 1 15                
CAMPOS  5  3  1  1  14  1 10                
SPORTING 5  3  1  1 12  2 10                
INTERPLA  5  1  0 4 3  12  3                
ATH. RAFAL  5  1  0 4  4  17  3                
SPORTING B 4  1  0 4  3  18  0