nov 022015
 

AlevinsA-Mallorca (2)

 

Els equips dels Alevins A, C i E, varen perdre els seus respectius partits, el B, va guanyar i el C, va empatar.

Els Alevins A de Preferent, varen rebre el Mallorca A, líder del grup A, el qual va demostrar la seva superioritat al llarg del partit, acabant guanyant per un clar 1-4, la primera part ja va acabar amb el resultat advers als nostres colors de 0-7.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1) Oncala, 3) Riera, 7) Coleto, 8) Llado, 9) Adelantado,  10) Villafuerte, 12) Roibal, 4) Abad, 11) Fernandez, 13) Garau, 14) Naveiras 16) Ramirez.

 MALLORCA “A”; 1)3) Pons, 2) Garcia, 3) Obrador, 4)Ley, 5) Galvez, 6) Esteban 7)Romero, 1)Tomas, 8) Ordinas, 9) Jimenez, 10) Montiel 11) Cortes.

GOLS; 0-1 minut 6 Romero, 0-2 minut 8 Romero, 0-3 minut 10 Romero, 0-4 minut 12 Romero, 0-5 minut 22 Montiel, 0-6 minut 24 Jimenez, 0-7 minut 26 Ordinas, 0-8 minut 31 Romero, 0-9 minut 36 Jimenez, 0-10 minut 42 Garcia, 0-11 minut 46 MOntiel, 0-12 minut 47 Ley, 0-13 minut 50 Jimenez, 0-14 minut 51 Montiel, 1-14 minut 57 Adelantado.

CAMP; Municipal de Son Caulelles

ÀRBITRA; Emilio Junquera Talavera.

AlevinsC-BunyolaAt.B (2)

 

 

Els Alevins B, que juguen a Primera Regional grup A, varen guanyar dins Andratx a l’Andratx A, per 2-8, la primera part va acabar amb el resultat de 0-3.

Amb aquest resultat, l’Sporting continua a la cinquena plaça de la classificació.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1) Nuñez, 6) Mari, 7) Ortega, 8) Ramis, 9) Lin, 10) Vazquez, 14) Riera, 2) Lorenzo, 11) Palmer, 12) Perotti, 13) Bestard, 15) Chacon.

 ANDRATX “A”; 1) Martinez, 4) Avila, 5) Escolar, 6) Rothig, 7) Enseñat, 10) Font, 11) Ginard, 2) Saaverdra, 8) Huguet.

GOLS; 0-1 minut 10 Mari, 0-2 minut 17 Vazquez, 0-3 minut 27 Mari, 0-4 minut 35 Chacon, 0-5 minut 40 Perotti, 1-5 minut 42 Escolar, 1-6 minut 43 Chacon, 1-7 minut 47 Vazquez, 2-7 minut 48 Ginard, 2-8 minut 57 Riera.

CAMP; Andratx.

ÀRBITRA; Miguel Vargas Astilleros.

AlevinsC-SonCaliu (4)

 

 

Els Alevins C, militen a la segona regional grup E, varen perdre dins Son Caulelles, per 0-11, la primera part va acabar amb el resultat de 0-2.

El nostre equip ocupa la dotzena plaça, amb una sola victòria i quatre derrotes.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1)Kozakiewcz, 3) Ballester, 4) Cortes, 5) Sanchez, 6) Quilez, 9) Ferrerons, 10) Serra, 7) Amengual,  8) Bautista, 11) S. Serra.

 SON CALIU DEL ATLÈTIC SON CALIU A; 4) Jimenez, 7) Molina, 9) Palmer, 10) Marti, 13) Bautista 14) Guillem, 20) Kersten, 1) Mulet, 6) Picornell, 8) Martin 11) De la Torre, 17) Alvarez.

GOLS;  0-1 minut 27 De la Torre, 0-2 minut 28 Palmer, 0-3 minut 37 Jimenez, 0-4 minut 40 De la Torre, 0-5 minut 44 De la Torre, 0-6 minut 47 Kersten, 0-7 minut 51 Martin, 0-8 minut 52 Kersten, 0-9 minut 54 Kersten, 0-10 minut 55 Alvarez, 0-11 minut 57 Jimenez.

CAMP; Municipal de Son Caulelles.

ÀRBITRA; Andy Peñalver Pearce.

AlevinsD-agoraA (4)

 

 

Els Alevins D, que juguen al grup H. de la segona regional, varen empatar dins la Nova Cabana, contra el Recreatiu Marratxí, 3-3.

La primera part va acabar amb el resultat de 0-2 a favor de l’Sporting al minut 42 Alzamora, marcava el tercer gol del nostre equip, però en el darrer quart l’Sporting va veure com l’equip local li marcava tres gols i aconseguia empatar el partit.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING; 1) Bujosa, 2) Chacon, 3)Selles, 6) Bosch, 9) Juan, 10) Guasp, 11) Alzamora, 4) Varela, 7) Garcias, 6) Piza 14) Alzamora. .

 RECREATIU MARRATXI; 1) Inserte, 5) Bonacasa, 6) Mas, 7) R. Kasasni, 9) Martinez, 10) Marchante 11) De Nitto, 3) Oliver, 4) M. Gerster. 8)  A.Kasani, 12) S. Gerster.

GOLS; 0-1 minut 12 Guasp., 0-2 minut 28 Guasp, 0-3 minut 42 Alzamora, 1-3 minut 45 Martinez, 2-3 minut 56 De Nitto, 3-3 minut 60 De Nitto.

CAMP; Nova Cabana.

ÀRBITRA; Laura Juan Gimeno.

AlevinsE-AtleticPaguera

 

 

 

Els Alevins E, varen perdre dins Son Caulelles, per 1-5 contra l’Atlètic de Paguera, segon classificat del grup H, de la segona regional.

La primera part va acabar amb el resultat d’1-2.

FITXA DEL PARTIT.

SPORTING;  1) Ortiz, 4) Pocovi, 6) Creus, 7) Salom, 8) Aguilar, 10) Deya, 11) Coll, 5) Joan Perello, 13) Dauden, 14) Sureda.

 ATLÈTIC DE PAGUERA; 2) Santos, 4) Ruiz, 6) Martinez, 7) Garcia, 8) P. Garcia, 9) Russo, 13) Jover, 5) Enseñat, 10) Ruiz, 11) Mestre..

GOLS; 1-0 minut 20 Sureda, 1-1 minut 24 Ruiz, 1-2 minut 28 Garcia, 1-3 minut 36 Garcia, 1-4 minut 37 Martinez, 1-5 minut 47 Mestre

CAMP; Municipal de Son Caulelles.

ÀRBITRA; Andy Peñalver Pearce.

NOTA; En els partits de futbol set, no hi ha canvis, tots els jugadors han de jugar al menys dues parts de les quatre que conformen el partit.

 

Resultats i classificació Alevins A Preferent grup A.

Resultats i classificació Alevins B Primera Regional grup A.

Resultats i classificació Alevins C Segona Regional grup E

Resultats i classificació Alevins D i E grup H segona regional.